See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH DLA NAUCZYCIELI SZKÓŁ/PLACÓWEK SYSTEMU OŚWIATY PROWADZĄCYCH KSZTAŁCENIE ZAWODOWE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych dla nauczycieli szkół/placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na potrzeby Gospodarki 4.0 i Gospodarki Obiegu Zamkniętego”, nr FEPD.08.02-IZ.00-0005/24, dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społeczny PLUS. 2. Zamówienie podzielone jest na sześć części, tj.: Część I – Informatyka dla nauczycieli; Część II – Nauczanie przedmiotów zawodowych w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej; Część III – Automatyzacja, robotyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych; Część IV – Żywienie, technologia gastronomiczna oraz organizacja i zarządzanie działalnością gastronomiczną; Część V – Interdyscyplinarna edukacja STEAM oraz odpowiedzialne wykorzystywanie sztucznej inteligencji w procesie dydaktycznym; Część VI – Cyberbezpieczeństwo. 3. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdej części zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ – Opis Przedmiotu zamówienia (OPZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Informatyka dla nauczycieli
Beschreibung: Część 1 - Informatyka dla nauczycieli
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Nauczanie przedmiotów zawodowych w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Beschreibung: Część 2 - Nauczanie przedmiotów zawodowych w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Automatyzacja, robotyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych
Beschreibung: Część 3 - Automatyzacja, robotyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Żywienie, technologia gastronomiczna oraz organizacja i zarządzanie działalnością gastronomiczną
Beschreibung: Część 4 - Żywienie, technologia gastronomiczna oraz organizacja i zarządzanie działalnością gastronomiczną
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Interdyscyplinarna edukacja STEAM oraz odpowiedzialne wykorzystywanie sztucznej inteligencji w procesie dydaktycznym
Beschreibung: Część 5 - Interdyscyplinarna edukacja STEAM oraz odpowiedzialne wykorzystywanie sztucznej inteligencji w procesie dydaktycznym
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Cyberbezpieczeństwo
Beschreibung: Część 6 - Cyberbezpieczeństwo
Interne Kennung: Część 6
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80300000 Higher education services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - Cyberbezpieczeństwo
Internal identifier: Część 6