512540-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bewachungsdienste – servicii de pază si patrulare, transport bunuri si valori, monitorizare, interventie, si supraveghere video de la distanta la obiectivele administrate de Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti - situate pe raza Municipiului Pitesti .
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: servicii de pază si patrulare, transport bunuri si valori, monitorizare, interventie, si supraveghere video de la distanta la obiectivele administrate de Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti - situate pe raza Municipiului Pitesti .
Beschreibung: servicii de pază si patrulare, transport bunuri si valori, monitorizare, interventie, si supraveghere video de la distanta la obiectivele administrate de Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti - situate pe raza Municipiului Pitesti .Valoare Minima / Maxima si cel mai mare contract subsecvent 1.servicii de paza si patrulare, pentru un numar maxim de ore de 191.088, cu o valoare maxima 5.732.640 lei2.servicii de paza si patrulare, pentru un numar minim de ore de 63.696, cu o valoare maxima 1.910.880 lei3.2.servicii de paza si patrulare, valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 1.910.880 lei 1.transport bunuri si valori , pentru un maxim de ore de 624, cu o valoare de 40.560 lei2.transport bunuri si valori , pentru un minim de ore de 208, cu o valoare de 16.359,2 lei3.transport bunuri si valori, valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 2.16.359,2 lei1.monitorizare si interventie lunar/obiectiv, pentru maxim 75.600 lei 2.monitorizare si interventie lunar/obiectiv, pentru minim 25.250 lei3.monitorizare si interventie lunar/obiectiv, valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 25.250 lei 1.supraveghere video de la distanta, pentru un numar maxim de ore de 10.950, cu o valoare de 32.850 lei2.supraveghere video de la distanta, pentru un numar minim de ore de 1216, cu o valoare de 3.648 lei3.supraveghere video de la distanta, valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 2. 3.648 lei Valoarea maxima a acordului cadru este de 5.881.650 lei Valoarea minima a acordului cadru este 2.110.250 lei Valoarea celui mai mare contract subsecvent este 2.110.250 lei. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente acordului-cadru: lunar, trimestrial, semestrial sau anual în funcție de bugetul alocat și necesitățile autorității contractante.
Interne Kennung: 18812396_2025_PAAPD1573180
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 1.servicii de paza si patrulare, pentru un numar maxim de ore de 191.088, cu o valoare maxima 5.732.640 lei 2.servicii de paza si patrulare, pentru un numar minim de ore de 63.696, cu o valoare maxima 1.910.880 lei 3.2.servicii de paza si patrulare, valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 1.910.880 lei 1.transport bunuri si valori , pentru un maxim de ore de 624, cu o valoare de 40.560 lei 2.transport bunuri si valori , pentru un minim de ore de 208, cu o valoare de 16.359,2 lei 3.transport bunuri si valori, valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 2.16.359,2 lei 1.monitorizare si interventie lunar/obiectiv, pentru maxim 75.600 lei 2.monitorizare si interventie lunar/obiectiv, pentru minim 25.250 lei 3.monitorizare si interventie lunar/obiectiv, valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 25.250 lei 1.supraveghere video de la distanta, pentru un numar maxim de ore de 10.950, cu o valoare de 32.850 lei 2.supraveghere video de la distanta, pentru un numar minim de ore de 1216, cu o valoare de 3.648 lei 3.supraveghere video de la distanta, valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 2. 3.648 lei Valoarea maxima a acordului cadru este de 5.881.650 lei Valoarea minima a acordului cadru este 2.110.250 lei Valoarea celui mai mare contract subsecvent este 2.110.250 lei. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente acordului-cadru: lunar, trimestrial, semestrial sau anual în funcție de bugetul alocat și necesitățile autorității contractante. PARC STRAND 2 PERMANENT; BAZA AGREMENT TRIVALE 1 PERMANENT; BAZA AGREMENT TRIVALE 1 TEMPORAR 01.06...15.09..; PARC LUNCA ARGESULUI 2 PERMANENT; BLOC LOCUINTE SOCIALE G1-2PERMANENT; PARCARE SUPRATERANA 1PERMANENT; PLAJA TUDOR VLADIMIRESCU1PERMANENT ; SEDIU SPEP1TEMPORAR 08-16; CET SUD II ARPECHIM 1PERMANENT; CET NORD 2 PERMANENT ;CET SUD PETROCHIMIE 1 PERMANENT;DEPOZIT PIATA PRUNDU 1 PERMANENT; ADAPOST CAINI SMEURA 1PERMANENT ; BLOC C3 - LOCUINTE SOCIALE 1 PERMANENT; BLOC LS 3 LOCUINTE SOCIALE 1 PERMANENT ;PLAJA COSTACHE NEGRI 1 PERMANENT ;PLAJA COSTACHE NEGRI 1 TEMPORAR 01.06...15.09.. ;SALA POLIVALENTA 1 TEMPORAR; SALA SPORTURILOR TRIVALE 1PERMANENT; BAZIN OLIMPIC 1 TEMPORAR; Total posturi de paza si patrulare. 24 Servicii de transport bunuri si valori in Mun.Pitesti: Casierie S.P.E.P.M.P Raza Mun.Pitesti 1 ora/zi zilnic (luni -vineri) 2. Extragere parcometre 1 ora/zi zilnic (luni -vineri)3 Extragere parcari bariere 1 ora/zi zilnic (luni -vineri) Servicii de interventie si monitorizare 1. Parc Lunca Argesulu i2. Stadion Nicolae Dobrin 3. Cet Sud 2 - 4 Cet Sud - interior Arpechim 5. Cet Nord - Gavana 6. Parcul Strand 7. Bloc G1 - Sc.A si Sc.C 8. Baza de Agrement Trivale 9. Parcare Supraterana 10. Sediu S.P.E.P. 11. Plaja Tudor Vladimirescu 12. Piata Prundu 13. Bazin Olimpic 14. Plaja Costache Negri 15. Atelier Intretinere Patrimoniu 16 Atelier Electric - Iluminat 17. Pasaj Magnoila - buton panica 18. Pasaj Grivitei - buton panica 19. Sala Polivalenta 20. BL.C3 - Locuinte Sociale 21. Adapost caini - Smeura 22 Bloc LS 3- Locuinte Sociale Servicii de supraveghere video de la distanta in Mun.Pitesti prin dispecerat cu dispeceri certificati si interventie la sesizare. 1. Parcare Mircea Eliade 7 20:00-08:0012 oreSupravegherea video de la distanta se va face cu personal calificat “dispecer” in dispeceratul prestatorului. Autoritatea contractanta va comunica prestatorului castigator aplicatiile si ip -ul de vizualizare a camerelor de supraveghere video. Serviciile de supraveghere video de la distanta se vor asigura si cu un post permanent de agent de interventie cu autoturism in dotare pentru interventia la locatie/obiectiv.2 Pasaj pietonal Grivitei 7 20:00-08:0012 ore 3. Pasaj pietonal Magnolia 7 20:00-08:00 12 ore
Interne Kennung: 1