2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering gemeente Bunschoten
Beschreibung: Brandverzekering 0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Brandverzekering
Beschreibung: Brandverzekering gemeente Bunschoten 0
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.