512559-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, Piasecznie i Krakowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, Piasecznie i Krakowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, Piasecznie i Krakowie.
Interne KennungF2/87/2025/ZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, Al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa.
BeschreibungWymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Piasecznie, ul. Okulickiego 5E, 05-500 Piaseczno.
BeschreibungWymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1B do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Krakowie, ul. Zabłocie 39, 30-701 Kraków.
BeschreibungWymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1C do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, ul. Krakowiaków 53, 02-255 Warszawa.
BeschreibungWymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1D do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki w Warszawie, ul. Konstruktorska 6, 02-673 Warszawa.
BeschreibungWymagania i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku nr 1E do SWZ.
Interne KennungCzęść 5