2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 14.000.000 PLN z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego na pokrycie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek.
Interne Kennung: ZP.271.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie kredytu do wysokości 14.000.000
Beschreibung: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 14.000.000 PLN z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu