See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Köksutrustning
Beschreibung: Upphandlingen avser att täcka beställarnas behov av köksutrustning för beredning och servering så som kastruller, köksredskap, porslin, bestick, kantiner, m.m. till storkök, matsalar, serverings- och mottagningskök.
Interne Kennung: 00040-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000