See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników RL Południe: Część 1 – przewóz pracowników PP na trasie: Mysłowice -Katowice-Chorzów-Świętochłowice-Zabrze-WER Zabrze-Zabrze-Swietochłowice-Chorzów-Katowice-Mysłowice, Część 2 – przewóz pracowników PP na trasie: Sosnowiec- Będzin-WER Zabrze/*WER Zabrze- Sosnowiec-Będzin, Część 3 – przewóz pracowników PP na trasie: Bytom-WER Zabrze-B
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników RL Południe (dot. Katowice) - 3 części Część 1 – przewóz pracowników PP na trasie: Mysłowice -Katowice-Chorzów-Świętochłowice-Zabrze-WER Zabrze-Zabrze-Swietochłowice-Chorzów-Katowice-Mysłowice Część 2 – przewóz pracowników PP na trasie: Sosnowiec- Będzin-WER Zabrze/*WER Zabrze- Sosnowiec-Będzin. Część 3 – przewóz pracowników PP na trasie: Bytom-WER Zabrze-Bytom. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Zasady wykonywania zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 659045-2025
Interne Kennung: BZ.26.456.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt. 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środka komunikacji elektronicznej - Platformy MarketPlanet (zwanej dalej „Platformą”) pod adresem: https://poczta-polska.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników RL-Część 1 – przewóz pracowników PP na trasie: Mysłowice -Katowice-Chorzów-Świętochłowice-Zabrze-WER Zabrze-Zabrze-Swietochłowice-Chorzów-Katowice-Mysłowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników RL-Część 1 – przewóz pracowników PP na trasie: Mysłowice -Katowice-Chorzów-Świętochłowice-Zabrze-WER Zabrze-Zabrze-Swietochłowice-Chorzów-Katowice-Mysłowice
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu jazdy, w szczególności polegającej na zmianie godzin, dni obiegu kursów lub na likwidacji danego kursu wskazanego w rozkładzie jazdy autobusów i busów i związanego z tym zmniejszenia ilości kilometrów, o których mowa w § 1 ust. 4 projektu Umowy (załącznik nr 6 do SWZ), maksymalnie o 30% stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (prawo opcji), a Wykonawca wyraża na to zgodę i oświadcza że nie będzie wnosił z tego tytułu żadnych roszczeń. O zmianie w rozkładzie jazdy autobusów lub busów Zamawiający pisemnie poinformuje Wykonawcę na co najmniej 3 dni kalendarzowe przed jej wprowadzeniem. W uzasadnionych przypadkach, na wniosek Wykonawcy, Zamawiający może wyrazić pisemną zgodę na wydłużenie czasu na wprowadzenie zmian w rozkładzie jazdy nie dłużej jednak niż o czas trwania okoliczności uniemożliwiających wykonanie przewozu zgodnie ze zmienionym rozkładem jazdy. Niewykorzystanie maksymalnej wartości przedmiotu Umowy, z uwzględnieniem ograniczenia, o którym mowa powyżej, nie powoduje po stronie Zamawiającego obowiązku zlecenia niezrealizowanej części Umowy, ani jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy w związku z niezrealizowaniem części Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników RL-Część 2 – przewóz pracowników PP na trasie: Sosnowiec- Będzin-WER Zabrze/*WER Zabrze- Sosnowiec-Będzin.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników RL-Część 2 – przewóz pracowników PP na trasie: Sosnowiec- Będzin-WER Zabrze/*WER Zabrze- Sosnowiec-Będzin.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników RL - Część 3 – przewóz pracowników PP na trasie: Bytom-WER Zabrze-Bytom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług transportowych regularnego przewozu pracowników RL - Część 3 – przewóz pracowników PP na trasie: Bytom-WER Zabrze-Bytom.
Interne Kennung: Część 3