See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maagaasi ostmine III
Beschreibung: Riigihanke esemeks on AS-le Tallinna Sadam maagaasi ostmine perioodil 01.09.2026 kuni 31.08.2027. Tehniline kirjeldus on esitatud RHAD-i lisas 1 ja tarbimiskohtade loetelu lisas 3. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313001-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maagaasi ostmine
Beschreibung: Maagaasi ostmine vastavalt RHAD-i lisale 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313001-0001