2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzavření rámcové dohody – autobusová doprava žáků
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na nepravidelnou autobusovou dopravu – dopravu žáků (cca 25 osob). Na základě uzavřené rámcové dohody budou zadávány dílčí zakázky na základě výzvy k poskytnutí plnění (objednávky) učiněné min. 5 dní před plánovanou cestou. Tato Veřejná zakázka je pro účely jejího řádného plnění rozdělena na 3 části specifikované níže, a to dle oblastí, v nichž mají sídlo jednotlivé školy. Tyto oblasti jsou vymezeny správními obvody obcí s rozšířenou působností (ORP). 1. část: Autobusová doprava žáků - VÝCHOD (ORP Trutnov, ORP Dvůr Králové nad Labem) 2. část: Autobusová doprava žáků - STŘED (ORP Jilemnice, ORP Vrchlabí) 3. část: Autobusová doprava žáků - ZÁPAD (ORP Semily, ORP Tanvald-předpoklad pouze obec Harrachov) Předmět plnění této Veřejné zakázky bude spolufinancován z prostředků Státního fondu životního prostředí, prostřednictvím Národního programu Životní prostředí, název projektu: Podpora KCEV Krtek pro školy, ev. č. projektu 1241800063. V podrobnostech viz zadávací podmínky.
Interne Kennung: 007/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Autobusová doprava žáků - STŘED
Interne Kennung: 007/2026 - STŘED