See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DOSTARCZANEJ DO OBIEKTÓW NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest zakup (sprzedaż) energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2024 r., poz. 266 z póź. zm.) dostarczanej do obiektów na terenie województwa mazowieckiego zgodnie ze standardami określonymi w rozporządzeniach taryfowym i systemowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 do SWZ oraz Formularze cenowe - Załączniki nr 6a do SWZ, Załączniki nr 6b do SWZ, Załączniki nr 6c do SWZ Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: • Część 1 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 40 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6a do SWZ • Część 2 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 83 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6b do SWZ • Część 3 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 87 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6c do SWZ
Interne Kennung: Sprawa 29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 40 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6a do SWZ
Beschreibung: Część 1 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 40 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6a do SWZ
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 83 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6b do SWZ
Beschreibung: Część 2 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 83 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6b do SWZ
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 87 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6c do SWZ
Beschreibung: Część 3 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 87 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6c do SWZ
Interne Kennung: część 3