51265-2024 - Wettbewerb
Belgien – Installation (außer Software) – Vernieuwing infrastructuur
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwing infrastructuur
Beschreibung: Scholengroep SAM is de overkoepelende organisatie van de GO! instellingen (BAO, SO, BuSaO, BuSO, Internaten en CVO) in Genk-Maasland. In een 35-tal instellingen biedt zij aan meer dan 13.000 leerlingen/cursisten een waaier van opleidingen. Door de versnelde digitalisering van het onderwijs (Digisprong) is er een absolute noodzaak ontstaan om onze netwerkinfrastructuur van de verschillende instellingen te professionaliseren, Scholengroep SAM zoekt hiervoor een partner. Wat willen we bereiken? Scholengroep SAM wil op zoek gaan naar een ideale partner die zich kan onderscheiden op vlak van dynamische kwalitatieve dienstverlening. De inhoud van de raamovereenkomst: Alle benodigde elementen en diensten die onderdeel uitmaken van het IP netwerk (aanleveren en installatie van bekabeling, racks, kasten, inrichting serverroom, smart building componenten, enz...). Deze opsomming is niet limitatief. We zoeken een professionele partner die meedenkt en voor elke unieke case een oplossing op maat kan uitwerken. Tijdens de aanbestedingsfase is het verplicht om een on-site survey per instelling uit te voeren. Scholengroep SAM zal een asbest inventarisatie aanreiken waar de inschrijver mee rekening dient te houden. Bijkomende vragen m.b.t. huidige opdracht kunnen enkel via het digitaal platform gesteld worden en dit uiterlijk tot 7 dagen voor de sluiting van de kandidatuurstelling.
Interne Kennung: PPP0LS-576/4007/2024 - 001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vernieuwing infrastructuur
Interne Kennung: 2024 - 001