2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozdział grupowego węzła cieplnego przy ul. 26-go Kwietnia 13a w Szczecinie”
Beschreibung: 2.1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn zm. - „PZP”). 2.2. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 2.3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP. Stosowanie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.4. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 2.5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 2.6. Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 PZP. 2.7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 PZP. 2.8. Zamawiający nie żąda przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych, z zastrzeżeniem art. 101 ust. 5 i 6 PZP. Ewentualne przedmiotowe środki dowodowe składane w związku z art. 101 ust. 5 i 6 PZP Wykonawca składa wraz z ofertą. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w niniejszym punkcie lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia, z zastrzeżeniem art. 107 ust. 3 PZP.
Interne Kennung: 06/UNIA4/SEC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozdział grupowego węzła cieplnego przy ul. 26-go Kwietnia 13a w Szczecinie Przedmiot zamówienia obejmuje budowę przyłączy cieplnych, kanalizacji teletechnicznej oraz węzłów cieplnych w ramach rozdziału grupowego węzła cieplnego zlokalizowanego przy ul. 26-go Kwietnia 13a w Szczecinie. Zadanie inwestycyjne obejmuje w szczególności: 1) Budowę przyłączy cieplnych wysokich parametrów do budynków przy ul. 26-go Kwietnia 5-7, ul. 26-go Kwietnia 9-13, ul. 26-go Kwietnia 15-17, ul. 26-go Kwietnia 19-23, ul. 26-go Kwietnia 25-27, ul. 26-go Kwietnia 29-33; 2) Budowę dwufunkcyjnego węzła cieplnego w budynku 5; 3) Budowę dwufunkcyjnego węzła cieplnego w budynku 11; 4) Budowę dwufunkcyjnego węzła cieplnego w budynku 15; 5) Budowę dwufunkcyjnego węzła cieplnego w budynku 21; 6) Budowę dwufunkcyjnego węzła cieplnego w budynku 25; 7) Budowę dwufunkcyjnego węzła cieplnego w budynku 31; 8) Budowę dwufunkcyjnego węzła cieplnego w budynku przy ul. 26-go Kwietnia 13a; 9) Demontaż istniejącego węzła grupowego w budynku przy ul. 26-go Kwietnia 13a; 10) Budowa kanalizacji teletechnicznej wzdłuż budowanych przyłączy cieplnych. Po stronie Wykonawcy jest zabezpieczenie niezbędnych materiałów, urządzeń i zasobów do wykonania zamówienia. Zamawiający dostarczy dla każdego węzła cieplnego liczniki główne ciepła, podliczniki, wodomierze wody gorącej na uzupełnianiu zładu instalacji grzewczych oraz wodomierze wody zimnej, a Wykonawca dokona ich montażu. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składają się: (1) Dokumentacja Projektowa (projekt techniczny); (2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się i przyjąć do stosowania obowiązujące u Zamawiającego zasady wyrażone w następujących dokumentach: Kodeks Dostawcy E.ON; Wytyczne Środowiskowe dla Dostawców towarów i usług; Ogólne Warunków Wykonania i Odbioru Robót na rzecz SEC Sp. z o.o.; Klauza informacyjna; oraz oświadczenie BHP, które wpływa na wysokość kar za poszczególne wykroczenia.