2. Verfahren
Verfahren
Titel: Continueren beheer en doorontwikkeling SWIFT functionaliteit
Beschreibung: SWIFT is vooral bedoeld om tot financiële betalingstransacties te komen en daarvoor zijn zware garanties ingebouwd om fraude te voorkomen. Logius heeft SWIFT slechts nodig voor de rapportage van rekeningstanden en niet voor echte transacties. In theorie zou dit ook op een andere wijze gerealiseerd kunnen worden, echter Logius dient in het kader van de Digipoort dienstverlening gebruik te maken van het netwerk van SWIFT voor berichtenverkeer tussen Nederlandse banken en de Belastingdienst. De Belastingdienst is (namelijk) aangesloten op de SWIFT Alliance Cloud (SAC). Om gebruik te kunnen maken van dit netwerk heeft Logius in het verleden een nadere overeenkomst gesloten. De belangrijkste componenten van deze gecontracteerde SWIFT dienstverlening zijn: o de levering van een connectie met het SWIFT-netwerk op een overheidsdatacenter door middel van de SAC; o de verwerking van door Nederlandse banken aangeleverde berichten met informatie over g-rekeningen binnen het overheidsdatacenter; o de aanlevering van deze berichten aan de Digipoort voor de verdere aflevering naar de Belastingdienst. Logius zal na de expiratie van bovengenoemde nadere overeenkomst de behoefte blijven houden aan SWIFT dienstverlening die geleverd dient te worden door een externe partij. Het betreft hier een specifieke behoefte voor de Logius organisatie. Dit betekent dat geen sprake is van een rijksbrede of departementale invulling hiervan. 2.100.000,- ex btw over de maximale looptijd van 8 jaar
Interne Kennung: 201865002.084.024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212440 Entwicklung von Software für Finanzanalyse und Buchhaltung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: SWIFT is vooral bedoeld om tot financiële betalingstransacties te komen en daarvoor zijn zware garanties ingebouwd om fraude te voorkomen. Logius heeft SWIFT slechts nodig voor de rapportage van rekeningstanden en niet voor echte transacties. In theorie zou dit ook op een andere wijze gerealiseerd kunnen worden, echter Logius dient in het kader van de Digipoort dienstverlening gebruik te maken van het netwerk van SWIFT voor berichtenverkeer tussen Nederlandse banken en de Belastingdienst. De Belastingdienst is (namelijk) aangesloten op de SWIFT Alliance Cloud (SAC). Om gebruik te kunnen maken van dit netwerk heeft Logius in het verleden een nadere overeenkomst gesloten. De belangrijkste componenten van deze gecontracteerde SWIFT dienstverlening zijn: o de levering van een connectie met het SWIFT-netwerk op een overheidsdatacenter door middel van de SAC; o de verwerking van door Nederlandse banken aangeleverde berichten met informatie over g-rekeningen binnen het overheidsdatacenter; o de aanlevering van deze berichten aan de Digipoort voor de verdere aflevering naar de Belastingdienst. Logius zal na de expiratie van bovengenoemde nadere overeenkomst de behoefte blijven houden aan SWIFT dienstverlening die geleverd dient te worden door een externe partij. Het betreft hier een specifieke behoefte voor de Logius organisatie. Dit betekent dat geen sprake is van een rijksbrede of departementale invulling hiervan.
Interne Kennung: 1