512682-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten – Radovi rekonstrukcije i dogradnje dvorca Inkey u funkciji wellness turizma
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radovi rekonstrukcije i dogradnje dvorca Inkey u funkciji wellness turizma
Beschreibung: Radovi rekonstrukcije i dogradnje dvorca Inkey koji uključuju: građevinske, obrtničke radove, električne instalacije, grijanje, hlađenje i ventilaciju, instalacije vodovoda i odvodnje, radove vertikalnog transporta, opremanje profesionalne kuhinje, hortikulturno uređenje
Interne Kennung: NVV 3/2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000