2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK 1. LF – Průtokový cytometr – spektrální sorter
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru - spektrálního sorteru (FACS, Fluorescent Activated Cell Sorter) pro Ústav klinické imunologie a alergologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.
Interne Kennung: DBID 12241
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
5. Los
Los: LOT-0001