See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne Gminy Wrocław wraz z jednostkami organizacyjnymi oraz instytucjami kultury (obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadacza pojazdu mechanicznego, ubezpieczenie autocasco, ubezpieczenie assistance oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów pojazdów Gminy Wrocław)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są ubezpieczenia komunikacyjne w następującym zakresie: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (CPV - 66516100-1), 2. Ubezpieczenie Autocasco (CPV - 66514110-0), 3. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (CPV - 66512100-3), 4. Ubezpieczenie Assistance (CPV - 66514110-0).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2026 r. poz. 793) przekazał do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne i wyznacza skrócony, względem podstawowego (wynikającego z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp), termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66516100 Motor vehicle liability insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66512100 Accident insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001