512714-2026 - Ergebnis
Niederlande – Spielplatzausrüstungen – Raamovereenkomst speel- en sporttoestellen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst speel- en sporttoestellen
BeschreibungDe opdracht omvat de levering en plaatsing van speeltoestellen op basis van de visienota BOSS. Scope Tot de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: Leveren en plaatsen • Leveren en (ver)plaatsen van speel- en sporttoestellen; • Leveren en plaatsen van valdempende ondergronden; • Leveren en aanbrengen van speelaanleidingen (zoals pleinplakkers, betonpoefs); Grondwerkzaamheden • Uitvoeren van grondwerkzaamheden inclusief leveren en afvoeren; • Verwijderen van bestaande groenvoorzieningen; • Verwijderen en afvoeren van bestaande speel- en sportvoorzieningen, hekwerken en straatmeubilair. Buiten de scope Buiten de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • Het onderhouden en beheren van voorzieningen en plekken • Het leveren en plaatsen van straatmeubilair • Projecten die een andere geldstroom hebben dan het investeringsbudget voor BOSS €2.120.000,- (inclusief ondubbelzinnige herzieningsclausule)
Interne Kennung96342-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
512714-2026 - Resultaat
Nederland – Speeltuinuitrusting – Raamovereenkomst speel- en sporttoestellen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 96342-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1