2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mammografu do Przychodni przy ul. Poborzańskiej 6 dla Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Białołęka-Targówek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż aparatu mammograficznego cyfrowego z funkcją tomosyntezy, medyczną stacją opisową oraz rozbudową posiadanej aktualnie infrastruktury radiologicznej, a także demontaż nieniszczący posiadanego mammografu Giotto Image 6000-02 wraz z transportem do Przychodni Rodzinnej przy ul. Milenijnej 4 w Warszawie.
Interne Kennung: 3/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111650 Mammografie-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż aparatu mammograficznego cyfrowego z funkcją tomosyntezy, medyczną stacją opisową oraz rozbudową posiadanej aktualnie infrastruktury radiologicznej, a także demontaż nieniszczący posiadanego mammografu Giotto Image 6000-02 wraz z transportem do Przychodni Rodzinnej przy ul. Milenijnej 4 w Warszawie. Nowy mammograf należy dostarczyć wraz z instrukcją obsługi w języku polskim, oprogramowaniem niezbędnym do realizacji świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami Narodowego Funduszu Zdrowia, a także oprogramowaniem online do wspomagania wykonywania podstawowych testów kontroli jakości w mammografii cyfrowej zgodnie z RMZ z dnia 12.12.2022 roku i obecnymi standardami Zamawiającego (w tym integracja z systemami HIS / RIS / PACS). Wykonawca dostarczy medyczną stację opisową dedykowaną do badań mammograficznych, posiadającą certyfikat parowania monitorów, skalibrowanych w standardzie DICOM o rozdzielczości nie mniejszej niż 2Mpix, wyposażoną w zasilacz awaryjny UPS. Wykonawca dostarczy wymagane licencje dwukierunkowe spełniające wymagania specyfikacji technicznej stanowiącej integralna część przedmiotowego opisu zamówienia, które to będą stanowiły własność wieczystą Zamawiającego oraz zintegrowany system monitorowania i wyświetlania dawki promieniowania dla aparatów. Wykonawca dostarczy serwer przeznaczony do systemu PACS i RIS wraz z licencją na rozbudowę obsługi wolumenu obrazowego PACS oraz zasilaczem awaryjnym UPS o parametrach dostosowanych do zaoferowanego serwera przez Wykonawcę. Wykonawca dokona migracji danych obrazowych, opisów badań oraz innych danych medycznych z posiadanego serwera na nowo dostarczony serwer wraz z aktualizacją używanych produkcyjnie działających modułów oprogramowania medycznego PASC/RIS. Wykonawca gwarantuje, że przez cały okres 5 lat dostarczony sprzęt i oprogramowanie będą spełniać wymagania niezbędne do aktualizacji do najnowszej wersji PACS / RIS oraz będą kompatybilne z aktualizacjami systemu RIS/PACS. W przypadku wystąpienia niezgodności w tym zakresie, Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego i bezpłatnego usunięcia takiej niezgodności. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania zawarte w tabeli wymagań zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia będzie dostarczony do przychodni Rejonowej przy ul. Poborzańskiej 6 dla Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Białołęka-Targówek. Na potrzeby uzyskania zezwolenia Sanepid – u na użytkowanie mammografu Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia i przekazania Zamawiającemu kompletnego niezbędnego wyposażenia, w tym projektu osłon stałych i przeprowadzenia testów specjalistycznych i odbiorczych nowego mammografu. Wykonawca będzie również zobowiązany do uruchomienia mammografu i przeszkolenia personelu Zamawiającego (w trzech grupach po dwóch elektroradiologów, minimum 2 dni szkolenia po 5 godzin każda grupa). Klasyfikacja Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Główny przedmiot: Urządzenia do mammografii -3300000-1 Urządzenia medyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający parametry techniczne i wymogi został zawarty w ZAŁĄCZNIKU NR 1 do SWZ