2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa nowego skrzydła Szpitala Ogólnego w Kolnie na potrzeby utworzenia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w formule zaprojektuj i wybuduj
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pt. Budowa nowego skrzydła Szpitala Ogólnego w Kolnie na potrzeby utworzenia Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w formule zaprojektuj i wybuduj, na podstawie i w zakresie określonym w szczególności w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PFU) i wzorze umowy. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PFU). Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 12 do SWZ – Wzór umowy. 3) Prace projektowe należy przeprowadzić na bazie Programu Funkcjonalno - Użytkowego. Inwestycja polega na: a) wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej (projekt budowlany i projekty wykonawcze) wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych uzgodnień i pozwoleń, w tym prawomocnego pozwolenia na budowę, b) wykonaniu prac budowlanych zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym, pozwoleniem na budowę, c) uzyskaniu wymaganych pozwoleń i decyzji zgodnie z wymogami prawa. 4) Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego dotyczących realizacji przedmiotu umowy obejmującego prace projektowe i budowlane: a) zakres prac budowlano - instalacyjnych należy wykonać w oparciu o własny projekt wykonawczo - budowlany przez osoby do tego uprawnione opracowywany na bazie Programu Funkcjonalno – Użytkowego, b) dokumentacja techniczna winna być opracowana zgodnie z obowiązującymi przepisami. 5) Zakres zadań obejmuje: 1. Etap I - sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej oraz pozyskanie pozwolenia na budowę, 2. Etap II - przebudowa doziemnej instalacji kanalizacji deszczowej, 3. Etap III - rozbudowa budynku głównego o nowy pawilon i łącznik etap 1: stan surowy zamknięty, 4. Etap IV - rozbudowa budynku budynku głównego i łącznik etap 2: roboty w zakresie instalacji, 5. Etap V - rozbudowa budynku głównego o nowy pawilon i łącznik etap 3: roboty wykończeniowe, 6. Etap VI – przebudowa istniejących powierzchni szpitala – parter, 7. Etap VII – utwardzenie terenu.
Interne Kennung: Sz.O./ZP/11/2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen