See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. 3. Zamówienie podzielone jest na 10 części, tj.: Część 1 – Rejon I (gm. Wilczyn, gm. Kleczew, m. Kleczew) Część 2 – Rejon II (gm. Wilczyn, gm. Skulsk) Część 3 – Rejon III (gm. Wierzbinek) Część 4 – Rejon IV (gm. Sompolno, m. Sompolno) Część 5 – Rejon V (gm. Kramsk) Część 6 – Rejon VI (gm. Krzymów) Część 7 – Rejon VII (gm. Stare Miasto) Część 8 – Rejon VIII (gm. Grodziec, gm. Rzgów, gm. Rychwał, gm. Stare Miasto, m. Rychwał) Część 9 – Rejon IX (gm. Golina, gm. Kazimierz Biskupi, gm. Kramsk) Część 10 – Rejon X (gm. Ślesin, gm. Skulsk, m. Ślesin). W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie; Uwaga! Odśnieżanie chodników następuje tylko na zlecenie dyżurnego ZDP w Koninie.
Interne Kennung: ZDP.ZZ.3302.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 1 – Rejon I (gm. Wilczyn, gm. Kleczew, m. Kleczew)
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 2 – Rejon II (gm. Wilczyn, gm. Skulsk)
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 3 – Rejon III (gm. Wierzbinek)
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 4 – Rejon IV (gm. Sompolno, m. Sompolno)
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 5 – Rejon V (gm. Kramsk)
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 6 – Rejon VI (gm. Krzymów)
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 7 – Rejon VII (gm. Stare Miasto)
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 8 – Rejon VIII (gm. Grodziec, gm. Rzgów, gm. Rychwał, gm. Stare Miasto, m. Rychwał)
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 9 – Rejon IX (gm. Golina, gm. Kazimierz Biskupi, gm. Kramsk)
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2025/2026 w okresie od listopada do grudnia 2025 r. oraz od stycznia do marca 2026 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. Część 10 – Rejon X (gm. Ślesin, gm. Skulsk, m. Ślesin).