512765-2026 - Wettbewerb
Polen – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Sukcesywne dostawy kruszywa (pospółka)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy kruszywa (pospółka)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszywa - pospółki frakcji 0/16 mm Przeznaczenie: warstwa ulepszonego podłoża 5 000,00 ton Wymagania WT – 4 Poprzez sformułowanie „wymaganie WT - 4” Zamawiający rozumie, że dostarczane kruszywa powinny odpowiadać wymaganiom jakościowym i technicznym wymienionym w Tabeli 6 w dokumencie WT – 4 stanowiącym załącznik nr 3 do Zarządzenia Nr 102 Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 19.11.2010r., w sprawie stosowania wymagań technicznych na drogach krajowych. Zamawiający wymaga, aby dostawy kruszyw realizowane były sukcesywnie na zgłoszenie zapotrzebowania z podaniem lokalizacji, ilości oraz częstotliwości dostaw w ciągu dnia, w godz. 7:00 – 17:00 z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem (3 dni robocze). Z uwagi na możliwość występowania ograniczeń nośności dróg publicznych i leśnych ( w tym DMC), uzyskanie wszelkich stosownych pozwoleń na przejazdy od zarządcy drogi w całości leży po stronie Wykonawcy i odbywa się na jego koszt. Ze względu na ograniczoną przestrzeń manewrową i specyfikę terenu budowy dróg leśnych, rozładunek dostarczonego materiału odbywać się będzie w miejsce wskazane przez przedstawiciela zamawiającego bezpośrednio na budowaną drogę. Zamawiający zastrzega możliwość kontrolnego ważenia dostarczonego materiału na losowo wybranej przez siebie wadze samochodowej z ważną legalizacją. Koszt weryfikacji wagowej obciąża Wykonawcę w przypadku stwierdzenia niedowagi. W celu zapewnienia należytej jakości Wykonawca zobowiązuje się że na każde żądanie Zamawiającego (w toku realizacji zamówienia) dostarczy aktualne deklaracje zgodności lub deklaracje właściwości użytkowych dla dostarczanych kruszyw. Przed rozpoczęciem dostaw należy dostarczyć próbną partię materiału. Miejscem sukcesywnych dostaw przedmiotu zamówienia jest teren Nadleśnictw w obrębie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie (zgodnie ze szczegółowym wskazaniem w zapotrzebowanych cząstkowych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne KennungB.270.24.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSukcesywne dostawy kruszywa (pospółka)
Menge5 000 Tonnen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: B.270.24.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates
Additional classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 5 000 tonnes