2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van speel en sporttoestellen
Beschreibung: De Opdracht heeft betrekking op enerzijds het ontwerpen van de speel- en/of sportplek en anderzijds op het leveren, plaatsen en reviseren van sport- en speeltoestellen voor de Gemeente Rotterdam. De Ondernemer dient de onderstaande soorten toestellen en Speelaanleidingen te kunnen leveren: -Speeltoestellen. -Fitness & Calisthenics toestellen. Sporttoestellen om te trainen op uithoudingsvermogen, evenwicht, balans, kracht en mobiliteit. -Specials. Dit zijn speel- of sport toestellen die niet in de catalogus staan en speciaal gemaakt moeten worden. Dit kunnen varianten zijn van bestaande toestellen of nieuw ontworpen toestellen. -Urban sport (zoals free run-,skate, callisthenics, panna, pumptracks, bmx etc.). Opdrachtnemer dient deze Urban sportvoorzieningen wanneer deze onderdeel uitmaken van een integrale inrichting van een speel- en/of sportlocatie, te kunnen ontwerpen en leveren. -Pleinsport toestellen, zoals voetbal, basketbal, volleybal, (tafel)tennis, etc). -Speelaanleidingen, denk hierbij aan een boomstam, randjes, reliëf, belijning, rioolbuizen, wilgen tipi’s, tunnels etc. De Aanbestedende Dienst is voornemens om een overeenkomst te sluiten met maximaal vijf (5) Opdrachtnemers. De totale omvang van de Opdracht bedraagt ca. €3.500.000 per jaar. De begindatum van de Overeenkomst ligt naar verwachting op 1 december 2026. De initiële looptijd van de Overeenkomst is twee (2) jaar, waarna de Overeenkomst maximaal twee (2) maal verlengd kan worden voor de duur van één (1) jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535210 Schaukeln für Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535220 Kletteranlagen für Spielplätze, 37535230 Karussels für Spielplätze, 37535240 Rutschbahnen für Spielplätze, 37535250 Wippen für Spielplätze, 37535260 Tunnel für Spielplätze, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie beschrijvend document.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 37535210 Playground swings
Additional classification (cpv): 37535220 Playground climbing apparatus, 37535230 Playground merry go rounds, 37535240 Playground slides, 37535250 Playground see saws, 37535260 Playground tunnels, 43325000 Park and playground equipment, 45112723 Landscaping work for playgrounds, 50870000 Repair and maintenance services of playground equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
512766-2026 - Mededinging
Nederland – Schommels voor speelplaatsen – Leveren van speel en sporttoestellen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie beschrijvend document.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535210 Schommels voor speelplaatsen
Aanvullende classificatie (cpv): 37535220 Klimrekken voor speelplaatsen, 37535230 Draaimolens voor speelplaatsen, 37535240 Glijbanen voor speelplaatsen, 37535250 Wippen voor speelplaatsen, 37535260 Tunnels voor speelplaatsen, 43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen, 45112723 Landschappelijk ontwerp voor speelterreinen, 50870000 Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000