512786-2026 - Ergebnis
Ungarn – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – DBR/2/36. Informatikai eszközök beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBR/2/36. Informatikai eszközök beszerzése
Beschreibung: DBR/2/36. Informatikai eszközök beszerzése, 3 rész vonatkozásában. Ajánlattevő köteles az Ajánlatkérő számára új, azaz bontatlan és használatlan, rendeltetésszerű használatra alkalmas termékeket megajánlani. Ajánlatkérő nem biztosít lehetőséget használt (vagy akár felújított) termékek megajánlására. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. A műszaki leírásban szereplő, részletes értékeknek/paramétereknek megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező eszközöket tartalmazó ajánlatot fogadja el Ajánlatkérő érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eszközök használatában, ill. használhatóságában. Az egyenértékűség megállapításához az ajánlatban be kell mutatni, hogy a műszaki leírás szerinti eszközök helyett, milyen eszközöket ajánl az ajánlattevő, gyártói adatlap csatolásával, amennyiben az ajánlattevő által megadott cikkszám alapján a termék ajánlatkérő által nem ellenőrizhető: - a Példakonfigurációtól eltérő termék esetén magyar nyelvű gyártói adatlapot, - gyártói nyilatkozatot a megajánlott eszköz gyártójától, hogy a műszaki specifikáció követelményeiknek a megajánlott eszköz megfelel. A beszerzés magában foglalja az eszközök/termékek leszállítását, valamint a szükséges engedélyek beszerzését. Főbb mennyiségi adatok: 1. rész: iPad 11" 10 db Apple Pencil 10 db 2. rész: MacBook Air 13" M4 4 db 3. rész: Ozobot Bit+ kreativitást és logikus gondolkodást fejlesztő interaktív oktatóeszköz 6 db
Vorherige Bekanntmachung: 521637-2023
Interne Kennung: EKR000525022026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: iPad + Apple Pencil
Beschreibung: KFI forrásból megvalósuló DBR/2/36. Informatikai eszközök beszerzése. A pontos műszaki tartalom az ajánlattételi felhívás részeként kiküldött "Költségvetés és műszaki leírás" elnevezésű dokumentumban kerül kiküldésre a - 1. rész 2. termékkategória vonatkozásában. Főbb mennyiségi adatok: iPad 11" 10 db Apple Pencil 10 db Ajánlattevő köteles az Ajánlatkérő számára új, azaz bontatlan és használatlan, rendeltetésszerű használatra alkalmas termékeket megajánlani. Ajánlatkérő nem biztosít lehetőséget használt (vagy akár felújított) termékek megajánlására. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. A műszaki leírásban szereplő, részletes értékeknek /paramétereknek megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező eszközöket tartalmazó ajánlatot fogadja el Ajánlatkérő érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eszközök használatában, teljesítményében valamint használhatóságában. Az egyenértékűség megállapításához az ajánlatban be kell mutatni, hogy a műszaki leírás szerinti eszközök helyett, milyen eszközöket ajánl az ajánlattevő, gyártói adatlap csatolásával, amennyiben az ajánlattevő által megadott cikkszám alapján a termék ajánlatkérő által nem ellenőrizhető (külső hivatkozás esetében kérjük a pontos URL megadását): - a Példakonfigurációtól eltérő termék esetén magyar nyelvű gyártói adatlapot, - gyártói nyilatkozatot a megajánlott eszköz gyártójától, hogy a műszaki specifikáció követelményeiknek a megajánlott eszköz megfelel. A beszerzés magában foglalja az eszközök/termékek leszállítását, valamint a szükséges engedélyek beszerzését.
Interne Kennung: EKR000525022026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Macbook
Beschreibung: KFI forrásból megvalósuló DBR/2/36. Informatikai eszközök beszerzése. A pontos műszaki tartalom az ajánlattételi felhívás részeként kiküldött "Költségvetés és műszaki leírás" elnevezésű dokumentumban kerül kiküldésre a - 2. rész 1. termékkategória vonatkozásában. Főbb mennyiségi adatok: MacBook Air 13" M4 4 db Ajánlattevő köteles az Ajánlatkérő számára új, azaz bontatlan és használatlan, rendeltetésszerű használatra alkalmas termékeket megajánlani. Ajánlatkérő nem biztosít lehetőséget használt (vagy akár felújított) termékek megajánlására. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. A műszaki leírásban szereplő, részletes értékeknek /paramétereknek megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező eszközöket tartalmazó ajánlatot fogadja el Ajánlatkérő érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eszközök használatában, teljesítményében valamint használhatóságában. Az egyenértékűség megállapításához az ajánlatban be kell mutatni, hogy a műszaki leírás szerinti eszközök helyett, milyen eszközöket ajánl az ajánlattevő, gyártói adatlap csatolásával, amennyiben az ajánlattevő által megadott cikkszám alapján a termék ajánlatkérő által nem ellenőrizhető (külső hivatkozás esetében kérjük a pontos URL megadását): - a Példakonfigurációtól eltérő termék esetén magyar nyelvű gyártói adatlapot, - gyártói nyilatkozatot a megajánlott eszköz gyártójától, hogy a műszaki specifikáció követelményeiknek a megajánlott eszköz megfelel. A beszerzés magában foglalja az eszközök/termékek leszállítását, valamint a szükséges engedélyek beszerzését.
Interne Kennung: EKR000525022026/2
Los: LOT-0003
Titel: Oktatóeszköz
Beschreibung: Egyetemi saját forrásból megvalósuló DBR/2/36. Informatikai eszközök beszerzése. A pontos műszaki tartalom az ajánlattételi felhívás részeként kiküldött "Költségvetés és műszaki leírás" elnevezésű dokumentumban kerül kiküldésre a - 3. rész 2. termékkategória vonatkozásában. Főbb mennyiségi adatok: Ozobot Bit+ kreativitást és logikus gondolkodást fejlesztő interaktív oktatóeszköz 6 db Ajánlattevő köteles az Ajánlatkérő számára új, azaz bontatlan és használatlan, rendeltetésszerű használatra alkalmas termékeket megajánlani. Ajánlatkérő nem biztosít lehetőséget használt (vagy akár felújított) termékek megajánlására. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. A műszaki leírásban szereplő, részletes értékeknek /paramétereknek megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező eszközöket tartalmazó ajánlatot fogadja el Ajánlatkérő érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eszközök használatában, teljesítményében valamint használhatóságában. Az egyenértékűség megállapításához az ajánlatban be kell mutatni, hogy a műszaki leírás szerinti eszközök helyett, milyen eszközöket ajánl az ajánlattevő, gyártói adatlap csatolásával, amennyiben az ajánlattevő által megadott cikkszám alapján a termék ajánlatkérő által nem ellenőrizhető (külső hivatkozás esetében kérjük a pontos URL megadását): - a Példakonfigurációtól eltérő termék esetén magyar nyelvű gyártói adatlapot, - gyártói nyilatkozatot a megajánlott eszköz gyártójától, hogy a műszaki specifikáció követelményeiknek a megajánlott eszköz megfelel. A beszerzés magában foglalja az eszközök/termékek leszállítását, valamint a szükséges engedélyek beszerzését.
Interne Kennung: EKR000525022026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln