2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Cyfryzacja powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podległych jednostek” – w zakresie systemów geodezyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw wchodzących w zakres zamówienia pn.: „Cyfryzacja powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podległych jednostek” – w zakresie systemów geodezyjnych. Celem przedmiotu zamówienia jest udostępnienie nowych oraz podniesienie poziomu dojrzałości istniejących e-usług publicznych do piątego poziomu dojrzałości tak, aby usprawnić i ułatwić realizacje zadań geodezyjnych, budowlanych oraz związanych z ochronom środowiska obywatelom, przedsiębiorcom oraz innej administracji. W ramach przedmiotu zamówienia zaplanowana została rozbudowa (aktualizacja) istniejącego w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Bieruniu oprogramowania o nowe moduły systemowe, integracyjne jak również zakup modułu oprogramowania, który podniesie poziom bezpieczeństwa świadczenia istniejących i nowych e-usług publicznych. Nowo zakupione moduły będą służyły również Wydziałowi Budownictwa i Architektury, Wydziałowi Środowiska i Rolnictwa. W ramach pozyskania i udostępniania danych Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami planuje się skanowanie, kalibracje, cyfryzacje zarysów pomiarowych oraz skanowanie, kalibracje, cyfryzacje map klasyfikacyjnych. Dodatkowo projekt zakłada podniesienie kompetencji cyfrowych pracowników, związanych ze świadczonymi usługami w tym e-usługami publicznymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest dostępny na stronie postępowania.
Interne Kennung: RF.272.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48326100 Digitales Abbildungssystem, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48610000 Datenbanksysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 71354300 Katastervermessung, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212211 Entwicklung von Software für den Plattformenverbund, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72310000 Datenverarbeitung, 72312100 Datenaufbereitung, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72810000 Computerrevision, 79632000 Personalschulung, 79999100 Scanning, 80510000 Spezialausbildung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RF.272.13.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48326100 Digitales Abbildungssystem, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48610000 Datenbanksysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 71354300 Katastervermessung, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212211 Entwicklung von Software für den Plattformenverbund, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72310000 Datenverarbeitung, 72312100 Datenaufbereitung, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72810000 Computerrevision, 79999100 Scanning, 79632000 Personalschulung, 80510000 Spezialausbildung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern