2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Habitat- en leefgebiedtypekaarten 2027-2030
Beschreibung: Het betreft opstellen van en advisering over habitattypenkaarten en stikstofgevoelige leefgebiedtypenkaarten van Natura 2000 gebieden waarvoor Provincie Gelderland voortouwnemer is, in de periode 2027 t/m 2030 . De kaarten worden gebaseerd op bestaande gegevens (met name vegetatiekarteringen in combinatie met luchtfoto’s), waar nodig aangevuld met uit te voeren veldcontroles. Het zwaartepunt van de werkzaamheden ligt op de habitattypenkaarten. Het betreft hier het opstellen van T1- en T2-kaarten. Dit zijn actualisaties van de beschikbare T0- en T1-kaarten. Tevens betreft het ondersteuning bij beantwoording van vragen over habitattypenkaarten, met name in relatie tot vergunningverlening en beheerplanprocessen. De overeenkomst betreft voornamelijk bureauwerk (verwerken bestaande gegevens), aangevuld met veldcontroles. De habitattypenkaarten worden opgeleverd als gis-bestand met bijbehorend verantwoordingsdocument. Bij stikstofgevoelige leefgebiedtypenkaarten gaat het om het afbakenen en actualiseren van stikstofgevoelige leefgebiedtypen. Ook dit betreft zowel bureauwerk als veldcontroles. De resultaten worden aangeleverd als gis-bestand met bijbehorende toelichtende rapportage, en door de Provincie Gelderland tot habitatkaarten voor AERIUS verwerkt. Momenteel wordt in het kader van het landelijke Verbeterprogramma VHR- Monitoring (VVM) gewerkt aan methode-ontwikkeling voor kartering van stikstofgevoelige leefgebiedtypen. De uitkomsten hiervan zullen mede bepalen hoe de invulling en omvang van de werkzaamheden aan leefgebiedtypenkaarten er uit gaan zien.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71354000 Kartografiedienste, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 90710000 Umweltmanagement
5. Los
Los: LOT-0000