See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur DevOps Engineers en Datawarehouse Developers
Beschreibung: Raamovereenkomsten inhuur IT-specialisten ten behoeve van ondersteunende en uitvoerende werkzaamheden in het kader van de verdere ontwikkeling, de inrichting en implementatie, en het onderhoud van het gemeenschappelijk dataplatform voor PO-Raad en VO-raad Zie Selectieleidraad
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Inhuur DevOps Engineers
Beschreibung: Zie Selectieleidraad Zie Selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eenmaal de optie tot verlenging met een jaar
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Inhuur Dataware Developers
Interne Kennung: 2
512817-2025 - Resultaat
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Inhuur DevOps Engineers en Datawarehouse Developers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Selectieleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2