512831-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldedienste – Poskytováni mobilních telekomunikačních služeb pro hlasovou a datovou komunikaci
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytováni mobilních telekomunikačních služeb pro hlasovou a datovou komunikaci
BeschreibungPředmětem plnění Zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem na následné poskytování hlasových a datových telekomunikačních služeb mobilního operátora (dále jen „Služby“) centrálnímu zadavateli a pověřujícím zadavatelům.
Interne Kennung099/2024/002
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení smlouvy ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení smlouvy, nebo cestou postoupení pohledávky ve smyslu § 1879 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v tomto zadávacím řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně.