2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksploatacja oczyszczalni ścieków w Karwinie i w Piotrkowicach Małych wraz z siecią kanalizacji sanitarnej i pompowniami
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest eksploatacja oczyszczalni ścieków w Karwinie i Piotrkowicach Małych wraz z siecią kanalizacji sanitarnej i pompowniami, która obejmuje: a) Całodobowy i bezawaryjny odbiór ścieków od odbiorców indywidualnych, b) Konserwację urządzeń, usuwanie awarii i usterek oraz dbałość o stan techniczny wszystkich elementów sieci i obiektów oczyszczalni, c) Pobieranie należności od dostawców ścieków.
Vorherige Bekanntmachung: 288370-2025
Interne Kennung: Z.P.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90481000 Betrieb einer Kläranlage
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest eksploatacja oczyszczalni ścieków w Karwinie i Piotrkowicach Małych wraz z siecią kanalizacji sanitarnej i pompowniami, która obejmuje: a) Całodobowy i bezawaryjny odbiór ścieków od odbiorców indywidualnych, b) Konserwację urządzeń, usuwanie awarii i usterek oraz dbałość o stan techniczny wszystkich elementów sieci i obiektów oczyszczalni, c) Pobieranie należności od dostawców ścieków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dziale III pkt 1 SWZ.