2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie licencji oraz zapewnienie wsparcia technicznego producenta dla systemu Next Generation FireWall (NGFW)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : 1.1. przedłużenie posiadanych przez Zamawiającego licencji UTP dla FortiGate 3001F (działanie w klastrze, Advanced Malware Protection, NGFW, URL, DNS, Web & Video Filtering, Antispam, Application Control, IPS i AV), opisanych w systemie producenta jako: FC-10-F3K1F-950-02-36 wraz z zapewnieniem wsparcia producenta oraz przedłużenie licencji secure RMA opisanej w systemie producenta jako: FC-10-F3K1F-301-02-36, wraz z zapewnieniem wsparcia producenta; 1.2. zapewnienie wsparcia producenta dla licencji FortiAnalizer VM, opisanej w systemie producenta jako: FC5-10-LV0VM-248-02-36 (Zamawiający posiada licencje wieczyste dla tego produktu pozwalające na logowanie 101GB/dzień); - na okres 36 miesięcy od pierwszego dnia po zakończeniu dotychczasowego okresu wsparcia tj. od 25.01.2027 r. 2. W skład posiadanego przez Zamawiającego systemu Next Generation FireWall wchodzą następujące elementy: 1) FortiGate 3001F (SN: FG3K1FTB23900298); 2) FortiGate 3001F (SN: FG3K1FTB23900395); 3) FortiAnalizer VM (SN: FAZ-VMTM18000587). 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 1) Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o którym mowa w art. 89 ust.1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : 1.1. przedłużenie posiadanych przez Zamawiającego licencji UTP dla FortiGate 3001F (działanie w klastrze, Advanced Malware Protection, NGFW, URL, DNS, Web & Video Filtering, Antispam, Application Control, IPS i AV), opisanych w systemie producenta jako: FC-10-F3K1F-950-02-36 wraz z zapewnieniem wsparcia producenta oraz przedłużenie licencji secure RMA opisanej w systemie producenta jako: FC-10-F3K1F-301-02-36, wraz z zapewnieniem wsparcia producenta; 1.2. zapewnienie wsparcia producenta dla licencji FortiAnalizer VM, opisanej w systemie producenta jako: FC5-10-LV0VM-248-02-36 (Zamawiający posiada licencje wieczyste dla tego produktu pozwalające na logowanie 101GB/dzień); - na okres 36 miesięcy od pierwszego dnia po zakończeniu dotychczasowego okresu wsparcia tj. od 25.01.2027 r. 2. W skład posiadanego przez Zamawiającego systemu Next Generation FireWall wchodzą następujące elementy: 1) FortiGate 3001F (SN: FG3K1FTB23900298); 2) FortiGate 3001F (SN: FG3K1FTB23900395); 3) FortiAnalizer VM (SN: FAZ-VMTM18000587). 3.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZA-DZAZZP.2610.26.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001