2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i realizacja usług szkoleniowych w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), w ramach działania 5.6 programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027. 2. Celem zamówienia jest podniesienie świadomości uczestników projektu, zwiększenia samooceny, pewności siebie, dążenia do zmian stereotypów, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu.
Interne Kennung: ZOZP.231.72.2026.KL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający realizuje postępowanie w ramach projektu pn. „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)” [nr wniosku o dofinansowanie o sumie kontrolnej: RM50000/3/1/1/1/1/1/1/1/1/1/1/2/1] w ramach Działania 5.6 Adaptacyjność pracowników i pracodawców w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027), na podstawie umowy o dofinansowanie FEPM.05.06-IZ.00-0029/24-00 z dnia 18.02.2025r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Szkolenia stacjonarne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), w ramach działania 5.6 programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027. Tematy szkoleń: Dobrostan i komunikacja - Liczba grup: 15; Kultura i organizacja pracy - Liczba grup: 15; Bezpieczeństwo cyfrowe i sztuczna inteligencja - Liczba grup: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 80532000 Managementausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Szkolenie stacjonarne dla działu IT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), w ramach działania 5.6 programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027. Temat szkolenia: monitorowanie zagrożeń i reagowanie na incydenty (SOC). Liczba grup szkoleniowych: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80531200 Technische Ausbildung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Szkolenie wyjazdowe kadry kierowniczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych w ramach projektu „InnoCUW GDN. Wyzwania rozwojowe i cywilizacyjne w zakresie organizacji pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), w ramach działania 5.6 programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027. Temat szkolenia: współpraca i odpowiedzialność zespołowa w organizacji pracy - Liczba grup: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZOZP.231.72.2026.KL
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80500000 Training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: Szkolenia stacjonarne
Additional classification (cpv): 80510000 Specialist training services, 80532000 Management training services, 55300000 Restaurant and food-serving services
Lot: LOT-0002
Additional classification (cpv): 80531200 Technical training services, 80533100 Computer training services, 55300000 Restaurant and food-serving services
Lot: LOT-0003
Additional classification (cpv): 80510000 Specialist training services, 55120000 Hotel meeting and conference services, 60170000 Hire of passenger transport vehicles with driver, 55300000 Restaurant and food-serving services