See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QOP25-3651 - Raamovereenkomst veiligheidscoördinatie ontwerp en verwezenlijking - Perceel 1A: raamovereenkomst regio Vlaams-Brabant – Antwerpen – Limburg – Brussel /Perceel 1B: wachtkamerovereenkomst regio Vlaams-Brabant – Antwerpen – Limburg – Brussel / Perceel 2A: raamovereenkomst regio Oost- & West-Vlaanderen /Perceel 2B: wachtkamerovereenkomst regio Oost- & West-Vlaanderen - Bestek TD/113004
Beschreibung: QOP25-3651 - Raamovereenkomst veiligheidscoördinatie ontwerp en verwezenlijking - Perceel 1A: raamovereenkomst regio Vlaams-Brabant – Antwerpen – Limburg – Brussel / Perceel 1B: wachtkamerovereenkomst regio Vlaams-Brabant – Antwerpen – Limburg – Brussel / Perceel 2A: raamovereenkomst regio Oost- & West-Vlaanderen / Perceel 2B: wachtkamerovereenkomst regio Oost- & West-Vlaanderen - Bestek TD/113004
Interne Kennung: QOP25-3651
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QOP25-3651 - Perceel 1A: raamovereenkomst regio Vlaams-Brabant - Antwerpen - Limburg - Brussel
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: QOP25-3651 - Perceel 1B: wachtkamerovereenkomst regio Vlaams-Brabant - Antwerpen - Limburg - Brussel
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: QOP25-3651 - Perceel 2A: raamovereenkomst regio Oost- & West-Vlaanderen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: QOP25-3651 - Perceel 2B: wachtkamerovereenkomst regio Oost- & West-Vlaanderen
Interne Kennung: 4