512858-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Dodávky drceného kameniva pro LZ Boubín (rámcová dohoda)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky drceného kameniva pro LZ Boubín (rámcová dohoda)
BeschreibungDodávky drceného kameniva v různých typech frakcí na opravy lesních cest, prováděné vlastními kapacitami LZ Boubín.
Interne Kennung5/2024/001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
LosLOT-0001