See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy probówek i akcesoriów do pobierania krwi, nakłuwaczy do pobierania krwi z opuszki palca oraz nakłuwaczy do drenów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy probówek i akcesoriów do pobierania krwi, nakłuwaczy do pobierania krwi z opuszki palca oraz nakłuwaczy do drenów do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 9 do SWZ. 2. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy). 3. Ilekroć w SWZ i jej załącznikach przedmiot zamówienia opisano poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, należy przez to rozumieć jedynie przedstawienie przykładu produktu, procesu, rozwiązania czy funkcjonalności, to jest określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych produktu, materiału bądź technologii i należy przyjąć, iż wskazaniu takiemu towarzyszy każdorazowo wyrażenie „lub równoważny/e”. Wskazanie takie ma na celu wyłącznie doprecyzowanie oczekiwań Zamawiającego. W takim przypadku Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, przy czym oferowane rozwiązania równoważne winny posiadać parametry nie gorsze niż określone przez Zamawiającego. Jako minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe należy rozumieć wymagania dotyczące produktów, procesów, funkcjonalności, materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach i stronach internetowych różnych producentów. Również w przypadku powoływania się przez Zamawiającego na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych (certyfikaty) odnoszące się do przedmiotu zamówienia, dopuszcza się rozwiązania równoważne do opisanych przez Zamawiającego. W zakresie przywołanych w dokumentacji norm, stanowią one wymóg minimalny, tj. dopuszcza się normy wyższe, równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego ma obowiązek wykazać, że oferowane przez niego dostawy lub usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 365434-2026
Interne Kennung: ZP.260.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Probówki i akcesoria do zamkniętego systemu pobierania krwi
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 9 do SWZ. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj.: 1) zakupu większej ilości asortymentu wyspecyfikowanego w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego, w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia okoliczności; 2) obniżenia wielkości przedmiotu Umowy w przypadku rzeczywistego mniejszego zużycia asortymentu (możliwość rezygnacji z części zamawianego asortymentu) z zastrzeżeniem, że rezygnacja z asortymentu nie przekroczy 30% wartości Umowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji określa załącznik nr 7 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Probówki do biologii molekularnej z EDTA i z żelem separującym oraz z wciskanym korkiem
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – Nakłuwacze do pobierania krwi z opuszki palca
Interne Kennung: Pakiet III
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV – Nakłuwacze do drenów
Interne Kennung: Pakiet IV
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel