512877-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Implantate – IMPLANTY NEUROCHIRURGICZNE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIMPLANTY NEUROCHIRURGICZNE
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są: IMPLANTY NEUROCHIRURGICZNE dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku Nr 6 do SWZ, stanowiącym projektowane postanowienia umowy (PPU). 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 część tj.: CZĘŚĆ NR 1 – Protezy trzonów kręgowych odcinka szyjnego - PEEK CZĘŚĆ NR 2 - Protezy trzonów kręgowych odcinka szyjnego – TYTAN CZĘŚĆ NR 3 - Protezy trzonów kręgowych odcinka szyjnego 5. Kod CPV: 33184100-4 – Implanty chirurgiczne
Interne KennungWSzS.DEZ.26.052.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez zamawiającego (art. 125 ust. 1 uPZP): 1) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem (...) 2) JEDZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (art.63 ust.1 uPZP); 3) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert (...) 4) Zgodnie z art.125 ust.4 ustawy PZP – w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców (...) 5) Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby(...) 6) Wykonawca może wykorzystać JEDZ złożony (...) 7) wzór Formularza JEDZ stanowi Załącznik Nr 7 do SWZ; 8) JEDZ należy wypełnić stosując postanowienia instrukcji Urzędu Zamówień Publicznych, która zamieszczona jest pod niżej wskazanym adresem internetowym:https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0026/45557/Jednolity-Europejski-Dokument-Zamowienia-instrukcja-2021.01.20.pdf 9) zamawiający wymaga oświadczenia dotyczącego przesłanek wykluczenia wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego(..) Załącznik Nr 8 do SWZ. 2.Zamawiający, po przeprowadzeniu aukcji elektronicznej (o ile zaistnieją przesłanki do jej przeprowadzenia), przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia: 1) informacji z KRK w zakresie art 108 (...) wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy (...) o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, (Załącznik nr 3 do SWZ 3) odpisu lub informacji z KRS lub CEiIDG (...) sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem (...) 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ. 3.Wykonawca zobowiązany jest złożyć w ofercie za pośrednictwem platformy zakupowej: 1) formularz oferty stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wypełniony w sposób czytelny, z należytą starannością(...). 2) formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ wypełniony w sposób czytelny, z należytą starannością. Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe obliczenie cen poszczególnych pozycji i sumy formularza oraz prawidłowe przeniesienie jej do formularza ofertowego; 3) Pełnomocnictwo lub inny dokument, potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy– jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów załączonych do oferty, a o których mowa w Rozdz. XIV SWZ 4) Pełnomocnictwo, lub inny dokument, potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy– jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów załączonych do oferty, a o których mowa w Rozdz. XIV SWZ, z którego wynika prawo do udziału w aukcji elektronicznej i składania postąpienia w toku aukcji elektronicznej (jeżeli dotyczy). 5) dowód wpłaty wadium, o którym mowa w rozdz. X; 6) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), o którym mowa w rozdz. VII ust. 1 SWZ stanowiący Załącznik Nr 7 do SWZ. 7) przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa rozdziale VIII pkt. 1 SWZ. 8) oświadczenia dotyczące przesłanek wykluczenia stanowiące Załącznik Nr 8 do SWZ. 9) Jeżeli wykonawca posiada ważny certyfikat wykonawcy zamówień publicznych wydany zgodnie z ustawą o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, potwierdzający niepodleganie wykluczeniu, Wykonawca na wezwanie Zamawiającego do złożenia podmiotowych środków dowodowych może zamiast podmiotowych środków dowodowych przedłożyć certyfikat potwierdzający okoliczności objęte zakresem certyfikacji, Jeżeli certyfikat obejmuje tylko część wymaganych okoliczności, w pozostałym zakresie wykonawca zobowiązany jest wykazać je na zasadach ogólnych. 4.INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia związanymi z realizacja zamówienia, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych śr. dowodowych: a) opisy przedmiotu zamówienia tj. karty katalogowe / opisy / foldery / zdjęcia / informacje producenta / ulotki / prospekty/ oświadczenie Wykonawcy* - potwierdzające spełnienie wszystkich wymaganych przez Zamawiającego parametrów opisanych w Załączniku Nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). *Oświadczenie Wykonawcy dotyczy tylko przypadku braku potwierdzenia wymaganych przez Zamawiającego parametrów w dokumentach karty katalogowe / opisy / foldery / zdjęcia / informacje producenta / ulotki / prospekty). Dokumenty lub oświadczenia sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. b) oświadczenie przedmiotowe Wykonawcy, że oferowany asortyment posiada wszystkie aktualne dokumenty wymagane przez polskie prawo, na podstawie których może być wprowadzony do obrotu i używania w placówkach ochrony zdrowia na terenie RP. - zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie(art. 107 ust. 2 ustawy Pzp). Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert oraz przedmiotowych środków dowodowych lub innych składanych dokumentów lub oświadczeń.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ NR 1 - Protezy trzonów kręgowych odcinka szyjnego - PEEK
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w ilościach i asortymencie w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ NR 2 - Protezy trzonów kręgowych odcinka szyjnego – TYTAN
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ NR 3 - Protezy trzonów kręgowych odcinka szyjnego
Interne KennungCzęść 3
512877-2026 - Competition
Poland – Surgical implants – IMPLANTY NEUROCHIRURGICZNE
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleIMPLANTY NEUROCHIRURGICZNE
Internal identifierWSzS.DEZ.26.052.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierCzęść 1
LotLOT-0002
Internal identifierCzęść 2
LotLOT-0003
Internal identifierCzęść 3