See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Kinderbedden en matrassen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van hooghek-; junior- en zuigelingbedden inclusief matras met daarbij een optie tot het uitvoeren van all-in onderhoud of aanleveren van onderdelen tbv onderhoud uitgevoerd door het Erasmus MC Betreft het leveren van maximaal 178 bedden verdeeld in 68 zuigeling-, 65 hooghek- en 45 juniorbedden inclusief matras waarbij enkel bij deze laatste de aanschaf over maximaal twee jaar wordt gespreid
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het leveren van maximaal 178 ziekenhuisbedden verdeeld in zuigeling-; hooghek- en juniorbedden inclusief matras
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Zuigelingenbed + matras
Beschreibung: Perceel 1 betreft het leveren van maximaal 68 zuigelingenbedden inclusief matras.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Hooghekbedden inclusief matras
Beschreibung: Perceel 2 betreft het leveren van maximaal 65 hooghekbedden inclusief matras
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Juniorbedden inclusief matras
Beschreibung: Perceel 3 betreft het leveren van maximaal 45 juniorbedden inclusief matras over een periode van maximaal twee jaar
Interne Kennung: 3