2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM – VYPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÝCH DOKUMENTACÍ A SOUVISEJÍCÍ ČINNOSTI
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS. Předmětem plnění veřejných zakázek v rámci DNS bude poskytování projekčních, inženýrských a souvisejících odborně-technických služeb v oblasti vodohospodářských staveb, zadávaných zejména v souvislosti s odstraňováním následků po povodních a dále v souvislosti s realizací protipovodňových opatření, a to dle konkrétních potřeb zadavatele. Bližší vymezení předmětu plnění bude vždy součástí jednotlivých výzev k podání nabídek v rámci DNS.
Interne Kennung: 1808
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení DNS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "02.080 Opatření v části Kostelec, OHO, DPoS + DPS, stavba č. 5940"
Beschreibung: Předmětem této dílčí veřejné zakázky zadávané v rámci zavedeného DNS je je vypracování projektové dokumentace pro povolení stavby (dále jen „DPoS“), dokumentace pro provádění stavby (dále jen „DPS“), zajištění a aktualizace potřebných souvisejících průzkumů a činností (dílčí geodetické zaměření, doplňující IGP, biologický průzkum, hydrotechnické výpočty, apod.), inženýrská činnost a projednání dokumentací s dotčenými orgány a organizacemi, vypracování majetkoprávních podkladů, zajištění vydání povolení staveb. Předmět veřejné zakázky bude realizován pro dotčené území vodního toku Opava v ř. km 72,700-75,000, který je ve správě objednatele. Předmět veřejné zakázky zahrnuje všechny příslušnými právními předpisy požadované úkony, které vedou k vydání povolení pro provedení jednotlivých staveb, které budou zhotovitelem navrženy na vodním toku v uvedeném dotčeném úseku. Podrobné vymezení předmětu dílčí veřejné zakázky je obsaženo v přílohách č. 1-6.
Interne Kennung: 1839
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Veškeré termíny dle této smlouvy mohou být po dohodě (na základě písemného dodatku ke smlouvě) přiměřeně a v nezbytném rozsahu prodlouženy v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran smlouvy při splnění podmínek dle § 2913 občanského zákoníku, a to max. o dobu trvání takových překážek. Takovým prodloužením nesmí dojít k porušení § 222 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“). Prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu závazku. Za takové překážky se považují zejména, nikoliv však výlučně: a) překážky ze strany dotčených orgánů státní správy, ze strany vlastníků nebo správců dotčených pozemků či staveb, ze strany vlastníků (správců) sítí veřejné a technické infrastruktury, popř. vlastníků dotčených objektů, které objektivně znemožňují nebo podstatně omezují provádění díla, a kterým zhotovitel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit. Zhotovitel je povinen při jednání s těmito subjekty postupovat aktivně a bezodkladně. V případě vzniku prodlevy ze strany těchto subjektů musí být zhotovitel schopen písemně doložit, že nebylo v jeho možnostech projednat a zajistit příslušné doklady od těchto subjektů nejpozději v termínech podle této smlouvy o dílo. b) překážky v podobě opatření přijatých orgány veřejné moci za účelem předejití nebo omezení šíření nakažlivé choroby znemožňující nebo podstatně omezující provádění díla. Termíny pro předání jednotlivých částí díla mohou být přiměřeně prodlouženy v případě, že dojde ke změně sjednaného rozsahu díla postupem v souladu s touto smlouvou, a to o dobu nezbytně nutnou k provedení takové změny. Takové prodloužení bude provedeno pouze formou písemného dodatku k této smlouvě. Takovým prodloužením nesmí dojít k porušení § 222 ZZVZ.