See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KWALIFICATIESYSTEEM VOOR HET UITVOEREN VAN WERKEN AAN DE DRINKWATERINFRASTRUCTUUR - Pidpa, Farys, De Watergroep, AGSO Knokke-Heist
Beschreibung: KWALIFICATIESYSTEEM VOOR HET UITVOEREN VAN WERKEN AAN DE DRINKWATERINFRASTRUCTUUR - Pidpa, Farys, De Watergroep, AGSO Knokke-Heist
Interne Kennung: PPP007-4622/6351/C-25-002
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Competentie: aanleg van drinkwaterleidingen in ductiel gietijzer
Beschreibung: Competentie: aanleg van drinkwaterleidingen in ductiel gietijzer
Interne Kennung: C-25-002_1
Los: LOT-0002
Titel: Competentie: aanleg van drinkwaterleidingen HDPE
Beschreibung: Competentie: aanleg van drinkwaterleidingen HDPE
Interne Kennung: C-25-002_2
Los: LOT-0003
Titel: Competentie: aanleg van drinkwaterleidingen PVC
Beschreibung: Competentie: aanleg van drinkwaterleidingen PVC
Interne Kennung: C-25-002_3
Los: LOT-0004
Titel: Competentie: het uitvoeren van drinkwateroverkoppelingen en/of nieuwe drinkwateraansluitingen
Beschreibung: Competentie: het uitvoeren van drinkwateroverkoppelingen en/of nieuwe drinkwateraansluitingen
Interne Kennung: C-25-002_4
Los: LOT-0005
Titel: Competentie: het uitvoeren van verbindingen op bestaande en in dienst zijnde drinkwaterleidingen
Beschreibung: Competentie: het uitvoeren van verbindingen op bestaande en in dienst zijnde drinkwaterleidingen
Interne Kennung: C-25-002_5