See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: »Investicijsko vzdrževanje CČN za leto 2026 – po sklopih«
Beschreibung: »Investicijsko vzdrževanje CČN za leto 2026 – po sklopih«
Interne Kennung: JN-76374
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Filter industrijske vode + razvod in Presurizacijski rezervoar 10 m3 + razvod
Beschreibung: Filter industrijske vode + razvod in Presurizacijski rezervoar 10 m3 + razvod
Interne Kennung: 521828
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
Los: LOT-0002
Titel: Analizator TP, merilnik TOC KPK, BPK5
Beschreibung: Analizator TP, merilnik TOC KPK, BPK5
Interne Kennung: 521829
Los: LOT-0003
Titel: Skladiščni šotor 15mx8m, h 5m + priprava terena
Beschreibung: Skladiščni šotor 15mx8m, h 5m + priprava terena
Interne Kennung: 521830
Los: LOT-0004
Titel: Toplotna črpalka za ogrevanje objekta delavnica in Toplotna črpalka za ogrevanje objekta upravna stavba
Beschreibung: Toplotna črpalka za ogrevanje objekta delavnica in Toplotna črpalka za ogrevanje objekta upravna stavba
Interne Kennung: 521831
Los: LOT-0005
Titel: Premaz za beton v iztočnih kanalih naknadnih usedalnikov
Beschreibung: Premaz za beton v iztočnih kanalih naknadnih usedalnikov
Interne Kennung: 521832