2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pojemników służących do zbierania odpadów komunalnych i dostawy do Centrum Usług Komunalnych w Częstochowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup pojemników służących do zbierania odpadów komunalnych zgodnych z normą EN-840 - 5,6, oraz zgodnie z poniższą specyfikacją wraz z dostawą do CUK w Częstochowie: • Pojemniki muszą być wykonane z wysokiej gęstości polietylenu (HDPE) przeznaczonego do zastosowań zewnętrznych, stabilizowanego przeciw promieniowaniu UV. Materiał nie może ulegać degradacji powodującej utratę właściwości użytkowych w okresie objętym gwarancją. • Pojemniki posiadające gniazda do montażu transponderów o średnicy 30 mm, kompatybilne z tagami RFID wskazanymi w OPZ. • Tworzywa sztuczne i barwniki, z którego wykonane są pojemniki nie zawierają kadmu, ołowiu i innych pierwiastków szkodliwych dla środowiska. • Dwa koła o średnicy 200 mm i większe z ośką metalową (wszystkie pojemniki dwukołowe) oraz cztery koła w tym dwa z hamulcem o średnicy 200 mm i większej na obrotnicy (wszystkie pojemniki czterokołowe). • Osie pojemników ocynkowane odporne na korozje (lub zachowanie innego procesu lub materiału spełniającego założenia odporności na korozje) • Dla pojemników mniejszych niż 1100l pokrywa płaska wyposażona w uchwyt w formie przetłoczenia w postaci jednej listwy pokrywy na co najmniej 60% szerokości pokrywy lub w postaci co najmniej dwóch pojedynczych uchwytów, mocowana do korpusu bolcami wielokrotnego użycia. • Dla pojemników 1100l pokrywa płaska która składa się z dwóch zintegrowanych ze sobą części w postaci klapy głównej oraz mniejszej klapy w nią wbudowanej lub klapy dzielonej. Klapa mniejsza po podniesieniu powinna zostać w tej pozycji (nie opadać). Wielkość klapy mniejszej „klapy w klapie” oraz otworu wrzutowego minimum 700x250 mm. • Klapy wszystkich pojemników bez elementów metalowych, w postaci min.: kołków, osi, klipsów, zaczepów itp. Wszelkie elementy winny być wykonane z tworzyw sztucznych. • Na pokrywach lub korpusach wytłoczenia: normy EN-840, roku produkcji, pojemności oraz ładowności. • Pojemniki przystosowane do opróżniania przez typowe śmieciarki z listwą grzebieniową (listwa typu A) oraz tylnymi wysięgnikami hydraulicznymi (tylko dla pojemników czterokołowych). • Gwarancja zachowania właściwości produktu w zakresie temperatur -30 °C do 80 °C • Minimalna ładowność pojemników (masa wsadu wraz z pojemnikiem) MGB 120 – 60 kg, MGB 240 – 110 kg; MGB 360 – 160 kg, MGB 770 - 360 kg MGB 1100 – 510 kg. • Maksymalna wysokość słupka dla pojemników 2 kołowych jest ustalona na 12 szt., a dla 4 kołowych 5 szt. • Pojemniki częściowo złożone (zamontowana klapa), osie z kołami dostarczone zbiorczo dla każdego słupka w pojemniku na szczycie słupka lub do niego przytwierdzone • Każdy pojemnik wyposażony w tagi RFID oraz 5000 szt. tagów RFID dostarczonych podczas pierwszej dostawy (nie zamontowanych – w opakowaniu zbiorczym). Tagi dostarczone luzem muszą być identyczne parametrowo jak tagi montowane w pojemnikach. Tagi RFID winny być zgodne z poniższymi parametrami: o Zgodne z normą PN –EN 14803, DIN 30745 o Częstotliwość: 134.2 kHz o Wymiary: 30 mm × 30 mm × 15.2 mm o Kodowanie: FDX BDE o Materiał: Poliamid o Kolor inny niż czarny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 370890-2026
Interne Kennung: CUK-ZPI.2600.1.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001