2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire Lease
Beschreibung: Het leveren van sanitaire voorzieningen en bijbehorende sanitaire verbruiksartikelen op basis van een leaseconstructie (inclusief aanverwante dienstverlening), dat voldoet aan alle specificaties, Eisen en toezeggingen, ten behoeve van de verschillende gemeentelijke locaties van de gemeente Hilversum. De Aanbestedende dienst wenst samen te werken met een Opdrachtnemer die ervoor zorgdraagt dat de levering en de Aanverwante dienstverlening volgens de onderstaande doelstellingen plaatsvindt: - Kwalitatief hoogwaardige producten en zeer goede Aanverwante dienstverlening; • Uniformiteit in uitstraling sanitaire voorzieningen; • Passend bij de verschillende locaties van de gemeente Hilversum; - Respect voor mens en milieu; Een proactieve bijdrage aan kennisdeling en advies over relevante marktontwikkelingen en innovaties op het gebied van sanitaire voorzieningen. zie Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1766598
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier, 39514300 Rollhandtücher, 44410000 Artikel für Bad und Küche
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschreibung: Gehele opdracht zie Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad, specifiek paragraaf 2.3.2.