512950-2026 - Ergebnis
Rumänien – Arzneimittel – Acord cadru produse farmaceutice 36 luni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru produse farmaceutice 36 luni
Beschreibung: 1. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor – 20 zile. Dupa aceasta zi nu vor mai fi luate in considerare solicitarile de clarificari transmise spitalului. 2. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4367400/2025/PAAP/9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AC.ASPARTICUM 0.5G/ML CONC PT SOL PERF 10ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=20 ; Cant est max=720; CS: Cant est min=20 ; Cant est max=120 ; Cant est a celui mai mare CS=120 ;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ACENOCUMAROLUM COMPR 2MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=200 ; Cant est max=7200; CS: Cant est min=200 ; Cant est max=1200 ; Cant est a celui mai mare CS=1200 ;
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ACETYLCYSTEINUM SOL. INJ./SOL. DE INHALAT PRIN NEBULIZATOR PRIN NEBULIZATOR/ INSTILATIE ENDOTRAHEO BRONSICA 300 mg/3 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=700 ; Cant est max=25200; CS: Cant est min=700 ; Cant est max=4200 ; Cant est a celui mai mare CS=4200 ;
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ACICLOVIRUM comprimate 200 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=100 ; Cant est max=3600; CS: Cant est min=100 ; Cant est max=600 ; Cant est a celui mai mare CS=4200 ;
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=1000 ; Cant est max=36000; CS: Cant est min=1000 ; Cant est max=6000 ; Cant est a celui mai mare CS=6000 ;
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ACIDUM ASCORBICUM SOL. INJ. 750MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=50 ; Cant est max=1800; CS: Cant est min=50 ; Cant est max=300 ; Cant est a celui mai mare CS=300 ;
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ACIDUM TIOCTICUM (ALFA-LIPOICUM) SOL. INJ. 600 mg/50 ml
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ACIDUM TRANEXAMICUM SOL INJ. 100 mg/ ml ,5ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=10 ; Cant est max=360; CS: Cant est min=10 ; Cant est max=60 ; Cant est a celui mai mare CS=60 ;
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ADENOSINUM SOL INJ./PERF.10mg/2ml
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ALBENDAZOLUM COMPR 200 mg
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ALBUMINUM HUMANUM 200G/L X100ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=40 ; Cant est max=1440; CS: Cant est min=40 ; Cant est max=240; Cant est a celui mai mare CS=240 ;
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: ALLOPURINOLUM COMPR. 100MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=300; Cant est max=10800; CS: Cant est min=300 ; Cant est max=1800 ; Cant est a celui mai mare CS=1800
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: ALLOPURINOLUM COMPR. 200MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=60; Cant est max=2160; CS: Cant est min=60 ; Cant est max=360; Cant est a celui mai mare CS=360 ;
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: ALLOPURINOLUM COMPR. 300MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=30; Cant est max=1080; CS: Cant est min=30 ; Cant est max=180 ; Cant est a celui mai mare CS=180
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: ALPRAZOLAMUM compr 0.5 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=210; Cant est max=7560; CS: Cant est min=210 ; Cant est max=1260; Cant est a celui mai mare CS=1260 ;
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: AMIKACINUM 500 mg/2 ml
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: AMINOPHYLLINUM CAPS. 100MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=10; Cant est max=360; CS: Cant est min=10 ; Cant est max=60; Cant est a celui mai mare CS=60 ;
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: AMINOPHYLLINUM FIOLA 24MG/ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=200; Cant est max=7200; CS: Cant est min=200 ; Cant est max=1200 ; Cant est a celui mai mare CS=1200
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: AMIODARONUM compr 200 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=240; Cant est max=8640; CS: Cant est min=240; Cant est max=1440; Cant est a celui mai mare CS=1440;
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: AMIODARONUM CONC. PT. SOL. INJ./PERF 50 mg/ml
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: AMLODIPINUM compr 10 mg
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: AMLODIPINUM compr 5 mg
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: AMOXICILLINUM caps 500 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=90; Cant est max=3240; CS: Cant est min=90; Cant est max=540; Cant est a celui mai mare CS=540;
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF 1000 mg/200 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=500; Cant est max=18000; CS: Cant est min=500 ; Cant est max=3000 ; Cant est a celui mai mare CS=1200
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: AMPICILLINUM + SULBACTAM PULB. PT. SOL. INJ./PERF 1000 mg/500 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=500; Cant est max=18000; CS: Cant est min=500; Cant est max=3000; Cant est a celui mai mare CS=3000;
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: AMPICILLINUM PULB. PT. SOL. INJ. 1 g
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=600; Cant est max=21600; CS: Cant est min=600 ; Cant est max=3600 ; Cant est a celui mai mare CS=3600
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: AMPICILLINUM PULB. PT. SOL. INJ. 500 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=300; Cant est max=10800; CS: Cant est min=300; Cant est max=1800; Cant est a celui mai mare CS=1800
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: APIXABANUM COMPR. FILM. 5 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=120; Cant est max=4320; CS: Cant est min=120; Cant est max=720 ; Cant est a celui mai mare CS=720
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: ATENOLOLUM COMPR 50 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=90 Cant est max=3240; CS: Cant est min=90; Cant est max=540; Cant est a celui mai mare CS=540
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: ATORVASTATINUM COMPR. FILM. 10MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=90; Cant est max=3240; CS: Cant est min=90; Cant est max=540 ; Cant est a celui mai mare CS=540
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: ATOSIBANUM CONC. PT. SOL. INJ. 7,5 mg/ ml ,5 ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=1; Cant est max=36; CS: Cant est min=1; Cant est max=6; Cant est a celui mai mare CS=6;
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: ATRACURIUM SOL. INJ./PERF. 10 mg/ ml ,5 ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=30; Cant est max=1080; CS: Cant est min=30; Cant est max=180 ; Cant est a celui mai mare CS=180
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: ATROPINUM SOL. INJ.1 mg/ ml ,1 ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=100; Cant est max=3600; CS: Cant est min=100; Cant est max=600; Cant est a celui mai mare CS=600;
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: AZITHROMYCINUM PULB. COMPR FILM .500 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=30; Cant est max=1080; CS: Cant est min=30; Cant est max=180; Cant est a celui mai mare CS=180;
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: AZITHROMYCINUM PULB. PT. SOL. PERF.500 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=90 ; Cant est max=3240; CS: Cant est min=90 ; Cant est max=540 ; Cant est a celui mai mare CS=540 ;
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: BECLOMETASONUM + FORMOTEROLU M + GLICOPIRONIU BROMIDUM SOL. DE INHALAT PRESURIZATA 87 micrograme/5 micrograme/9 mi crograme ,180 DOZE
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=2 ; Cant est max=72; CS: Cant est min=2 ; Cant est max=12 ; Cant est a celui mai mare CS=12 ;
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: BENZATHINI BENZYLPENICILLINUM PULB. PT. SUSP. INJ. 1200000UI
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: BENZYLPENICILLINUM PULB. PT. SOL. INJ. 1000000UI
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=100 ; Cant est max=3600; CS: Cant est min=100 ; Cant est max=600 ; Cant est a celui mai mare CS=600 ;
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: BENZYLUM BENZOICUM CREMA 250 mg/ g tub 50 gr
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=3 ; Cant est max=108; CS: Cant est min=3 ; Cant est max=18 ; Cant est a celui mai mare CS=18 ;
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: BETAHISTINUM COMPR 24 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=900 ; Cant est max=32400; CS: Cant est min=900 ; Cant est max=5400 ; Cant est a celui mai mare CS=5400 ;
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: BETAMETHASONUM SUSP. INJ. 7 mg/ml
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: BISACODYLUM Drajeuri 5 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=120 ; Cant est max4320; CS: Cant est min=120 ; Cant est max=720 ; Cant est a celui mai mare CS=720 ;
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: BISOPROLOLUM COMPR 10 MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=300 ; Cant est max=10800; CS: Cant est min=300 ; Cant est max=1800 ; Cant est a celui mai mare CS=1800 ;
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: BISOPROLOLUM COMPR 5 MG
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: BROMAZEPAMUM COMPR 1.5 MG
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: BROMHEXINUM 0.2% SOLUTIE, PICATURI ORALE ,50ML
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: BROMHEXINUM compr 8 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=60 ; Cant est max=2160; CS: Cant est min=60 ; Cant est max=360 ; Cant est a celui mai mare CS=360 ;
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: BUPIVACAINUM SOL. INJ. 0.5% FI 5 mg/ ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=30 ; Cant est max=1080; CS: Cant est min=30 ; Cant est max=180 ; Cant est a celui mai mare CS=180 ;
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: BUPIVACAINUM SPINAL HEAVY SOL INJ 5 mg/ ml ,4 ml
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: BUTYLSCOPOLAMMONII BROMIDUM SOL. INJ.20mg/ml, 1 ml
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: CALCII GLUCONAS SOL INJ 94 mg/ ml , 10 ml
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: CALCIUM 500MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=500 ; Cant est max=18000; CS: Cant est min=500 ; Cant est max=3000 ; Cant est a celui mai mare CS=3000 ;
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: CAPTOPRILUM COMP 50 mg
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: CARBAMAZEPINUM COMP 200 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=400 ; Cant est max=14400; CS: Cant est min=400 ; Cant est max=2400 ; Cant est a celui mai mare CS=2400 ;
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: CARBAZOCHROMI SALICYLAS 1.5 mg/5 ml
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: CARBETOCINUM SOL INJ 100 micrograme/ ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=4 ; Cant est max=144; CS: Cant est min=4 ; Cant est max=24 ; Cant est a celui mai mare CS=24 ;
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: CARBOCISTEINUM SIROP100 mg/5 ml , 125 ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=7; Cant est max=252; CS: Cant est min=7; Cant est max=42 ; Cant est a celui mai mare CS=42 ;
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: CARBUNE MEDICINAL COMPR
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: CARVEDILOLUM COMPR 6.25MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=600 ; Cant est max=21600; CS: Cant est min=600 ; Cant est max=3600 ; Cant est a celui mai mare CS=3600 ;
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: CASPOFUNGINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 50 mg
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: CEFAZOLINUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 1G
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: CEFTAZIDIMUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 1 g
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=60 ; Cant est max=21600; CS: Cant est min=60 ; Cant est max=3600 ; Cant est a celui mai mare CS=3600 ;
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: CEFTRIAXONUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 1 g
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: CEFUROXIMUM COMPR. FILM. 500MG
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: CEFUROXIMUM PULB. PT. SUSP. (I.M)/SOL. INJ. ( I.M.,I.V.) 750 mg
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: CETIRIZINUM PICATURI ORALE, SOL. 10 mg/ ml
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: CHLORZOXAZONUM COMPR 250 mg
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: CIPROFLOXACINUM COMPR 500 mg
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: CIPROFLOXACINUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 mg/10 ml
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: CLARITHROMYCINUM COMPR. ELIB. PREL. 500 mg
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: CLINDAMYCINUM SOL. INJ./PERF. 150 mg/ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=150 ; Cant est max=5400; CS: Cant est min=150 ; Cant est max=900 ; Cant est a celui mai mare CS=900 ;
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: CLOBETASOLUM UNGUENT 0,5 mg/ g
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=3; Cant est max=108; CS: Cant est min=3; Cant est max=18; Cant est a celui mai mare CS=18;
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: CLONAZEPAMUM COMPR 0.5 MG
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: CLOPIDOGRELUM COMPR 75MG
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: CLORQUINALDOLUM DRAJ 100 MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=600; Cant est max=21600; CS: Cant est min=600; Cant est max=3600; Cant est a celui mai mare CS=3600;
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: CLOTRIMAZOLUM UNG.10MG/G , 20 gr
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=6 ; Cant est max=216; CS: Cant est min=6 ; Cant est max=36 ; Cant est a celui mai mare CS=36 ;
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: CLOTRIMAZOLUM OVULE100MG/G
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=24 ; Cant est max=864; CS: Cant est min=24 ; Cant est max=144 ; Cant est a celui mai mare CS=144 ;
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: CODEINUM 15MG TB
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=200 ; Cant est max=7200; CS: Cant est min=200; Cant est max=1200 ; Cant est a celui mai mare CS=1200 ;
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: COLECALCIFEROLUM PIC. ORALE, SOL. 0,5 mg/ ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=2; Cant est max=72; CS: Cant est min=2; Cant est max=12; Cant est a celui mai mare CS=12;
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: COLIDEP SOL ORALA 5.5 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=10 ; Cant est max=360 CS: Cant est min=10; Cant est max=60 ; Cant est a celui mai mare CS=60 ;
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: COLISTINUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF.1.000.000 UI
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=60; Cant est max=2160; CS: Cant est min=60; Cant est max=360 Cant est a celui mai mare CS=360;
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: COMBINATII ECHIV ASPATOFORT CONC. PT. SOL. PERF. 10 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=1000 ; Cant est max=36000 CS: Cant est min=1000; Cant est max=6000 ; Cant est a celui mai mare CS=6000;
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: COMBINATII ECHIV BIXTONIM PIC NAZALE 0.5/ML
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: COMBINATII ECHIV FORTRANS 73,69 g pulb. pt. sol. orala
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=60 ; Cant est max=2160 CS: Cant est min=60; Cant est max=360 ; Cant est a celui mai mare CS=360;
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: COMBINATII ECHIV NEPHROTECT SOL PERF 250 ml
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: COMBINATII ECHIV RINGER SOL PERF
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=700 ; Cant est max=25200 CS: Cant est min=700; Cant est max=4200 ; Cant est a celui mai mare CS=4200
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: COMBINATII (BECLOMETASONUM + FORMOTEROLU M) SOL. DE INHALAT PRESURIZATA 100/6 microgram e pe doza
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=5 ; Cant est max=180; CS: Cant est min=5 ; Cant est max=30; Cant est a celui mai mare CS=30
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: COMBINATII (BENFOTIAMINUM + CYANOCOBALAMI NUM) DRAJ 100+100 MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=120 ; Cant est max=4320 CS: Cant est min=120 Cant est max=720; Cant est a celui mai mare CS=720
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: COMBINATII (CEFOPERAZONUM + SULBACTAMUM) PULB. PT. SOL. INJ./PERF. , 1000 mg/1000 mg ,
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=100 ; Cant est max=3600; CS: Cant est min=100; Cant est max=600; Cant est a celui mai mare CS=600
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: COMBINATII (ENALAPRILUM + NITRENDIPINUM) COMPR 10 mg + 20 mg
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: COMBINATII (FENAZONUM+LIDOCAINUM) PICATURI AURICULARE 160G
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=2 ; Cant est max=72 CS: Cant est min=2; Cant est max=12; Cant est a celui mai mare CS=12
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: COMBINATII (GLICOPIRONIUM BROMIDUM + NEOSTIGMINI METILSULFAS) SOL INJ. 0,5 mg/ ml 2,5 mg/ ml ,1 ML
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: COMBINATII (LIDOCAINUM+PRILOCAINUM)25 MG/25 MG CREMA
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: COMBINATII (LIPIDE) EMULSIE PERF200 g/1000 ml 500 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=4 ; Cant est max=144 CS: Cant est min=4 Cant est max=24; Cant est a celui mai mare CS=24
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: COMBINATII (OLMESARTANUM + AMLODIPINUM + H CT) COMPR FILM 20 mg/5 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=84 ; Cant est max=3024; CS: Cant est min=84 ; Cant est max=524; Cant est a celui mai mare CS=524
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: COMBINATII (OLMESARTANUM + AMLODIPINUM + H CT) COMPR FILM 40 mg/10 mg
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: COMBINATII (PARACETAMOLUM + IBUPROFENUM) SOL. PERF. 1000 mg/300 mg
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: COMBINATII (PERINDOPRILUM + INDAPAMIDUM + A MLODIPINUM)COMR FILM 10 mg/2,5 mg/5 m g
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: COMBINATII (PERINDOPRILUM + INDAPAMIDUM + A MLODIPINUM)COMR FILM 5 mg/1,25 mg/10 mg
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: COMBINATII (SACUBITRILUM + VALSARTANUM) COMPR. FILM 24 mg/26 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=28; Cant est max=1008; CS: Cant est min=28; Cant est max=188 ; Cant est a celui mai mare CS=188
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: COMBINATII (SPIRONOLACTONUM + FUROSEMIDU M) CAPS 50 mg/20 mg
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: COMBINATII (THIAMINUM + PYRIDOXINUM) SOL INJ 100/50MG
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: COMBINATII (TRAMADOLUM + DEXKETOPROFENUM) COMPR FILM 75 mg/25 mg
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: COMBINATII Clorura de benzalconiu/Digluconat de clorhexidina SOL CUT 5MG/2MG/ML , 300 ml
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: COMBINATII ECHIV MAGNEZIU + VITAMINA B6 COMPR
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: COMBINATII echiv AMINOPLASMAL E 10% 500ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=50; Cant est max=1800; CS: Cant est min=50 ; Cant est max=300 ; Cant est a celui mai mare CS=300
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: COMBINATII ECHIV AMINOSTERIL N-HEPA 8% 500 ml
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: COMBINATII ECHIV ARGININA-SORBITOL SOL PERF 50 mg/ ml + 100 mg/ ml 250 ml
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: COMBINATII ECHIV ASPACARDIN COMPRIMATE 39 mg/12 mg
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: COMBINATII ECHIV BANEOCIN PUDRA 10 gr
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=4; Cant est max=144; CS: Cant est min=4; Cant est max=24; Cant est a celui mai mare CS=24;
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: COMBINATII ECHIV BANEOCIN UNGUENT 250UI/5000UI 20.gr
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=12; Cant est max=432; CS: Cant est min=12; Cant est max=72; Cant est a celui mai mare CS=72;
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: COMBINATII ECHIV Fresubin intensive easy bag solutie enterala 500 ml
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: COMBINATII ECHIV KABIVEN CENTRAL EMULSIE PERF. 1540 ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=8; Cant est max=288; CS: Cant est min=8; Cant est max=48; Cant est a celui mai mare CS=48;
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: COMBINATII ECHIV KABIVENPERIPHERAL EMULSIE PERF. 1440 ML
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: COMBINATII ECHIV KREON 10000 caps 150 mg
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: COMBINATII ECHIV LIV 52 SIROP 100 ml
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: COMBINATII ECHIV PROBIOTIC ADULTI
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: COMBINATII ECHIV PROBIOTIC COPIII
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: COMBINATII ECHIV SARGENOR 1000MG 5ML
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: COMBINATII ECHIV SINOSUN CAPS
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: COMBINATII ECHIV SINOSUN SIROP 120 ML
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: COMBINATII ECHIV SPASMODEP PIC ORALE 30 ML
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: COMBINATII ECHIV VIBROCIL PIC NAZALE 2.5MG/0.25MG/ML
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: COMBINATII ECHIV. NOLIPREL ARG 2,5 mg/0,625 mg COMPR. FILM.
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: COMBINATII ECHIV. NOLITERAX 10 mg/2,5 mg COMPR. FILM.
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: COMBINATII ECHIV. ZIFEX COMPEX OVULE
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=49 ; Cant est max=1764; CS: Cant est min=49; Cant est max=294; Cant est a celui mai mare CS=294;
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: COMBINATII ECHIV. ZIFEX DUO OVULE 500MG/200MG
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: COMBINATII ECHIVALENT ENTEROLACTIS BUVABIL X 10ML
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: COMBINATII ECHIVALENT ENTEROLACTIS BABY PIC X10ML
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: COMBINATII OXITETRACICLINA +HIDROCORTIZON SPRAY 59.5 G
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: COMBINATII PLANTE ECHIV ASTHA 15 SIROP 200 ml
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: COMBINATII PLANTE ECHIV ASTHA 15 FORTE CAPS
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=360 ; Cant est max=12960; CS: Cant est min=360 ; Cant est max=2160 ; Cant est a celui mai mare CS=2160 ;
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FER (III) POLIMALTOZAT PICATURI ORALE, SOL. 50 mg/ ml , 30 ml
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FER (III) SUCROZA SOL. INJ./PERF. 100 mg/5 ml
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: CYANOCOBALAMINUM SOL. INJ. 50μg/ ml
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: DABIGATRANUM ETEXILATUM CAPS. 110 MG
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: DABIGATRANUM ETEXILATUM CAPS. 150 MG
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: DALTEPARINUM SOL. INJ. 5000UI/0,2 ml
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: DANTROLEN SODIC PULB. PT. SOL. INJ. 20 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=12; Cant est max=432; CS: Cant est min=12 ; Cant est max=72 ; Cant est a celui mai mare CS=72;
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: DESLORATADINUM COMPR FILM 5mg
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: DEXAMETHASONUM SOL. INJ. 8MG/2ML
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: DEXTRANUM 40, 100 g/ l in solutie de CLORURA DE SODIU 9 g/ l SOL. PERF.
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=24; Cant est max=864; CS: Cant est min=24; Cant est max=144 ; Cant est a celui mai mare CS=144;
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: DEXTROMETHORPHANUM SIROP15 mg/5 ml ,100 ML
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: DIAZEPAMUM COMPR. 10 mg
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: DIAZEPAMUM SOL. INJ. 5 mg/ml 2ml
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: DIAZEPAMUM SOL. RECTALA 5 mg/2,5 ml
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: DICLOFENACUM CAPS 150 mg
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: DICLOFENACUM SOL. INJ./PERF. 25 MG/ML, 3ML
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: DICLOFENACUM SUPOZ 100 mg
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=125; Cant est max=4500; CS: Cant est min=125; Cant est max=750; Cant est a celui mai mare CS=750;
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: DIGOXINUM SOL. INJ. 0,5 mg/2 ml
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: DIHYDROCODEINUM COMPR. CU ELIB. PREL 60 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=56; Cant est max=2016; CS: Cant est min=56; Cant est max=336; Cant est a celui mai mare CS=336;
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: DIHYDROCODEINUM COMPR. CU ELIB. PREL 90 mg
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: DILTIAZEMUM COMPR 60 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=240 ; Cant est max=8640; CS: Cant est min=240 ; Cant est max=1440 ; Cant est a celui mai mare CS=1440 ;
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: DIOSMECTITA PLIC 3GR
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=36; Cant est max=1296; CS: Cant est min=36; Cant est max=216; Cant est a celui mai mare CS=216;
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: DIVERSE echivalent ACTOVEGIN 200 mg/5 ml
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: DOBUTAMINUM SOL. PERF. 250 mg
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: DOMPERIDONUM COMPR 10 mg
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: DOPAMINUM CONC. PT. SOL. PERF 5 mg/ml, 10 ml
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: DOXYCYCLINUM CAPS 100 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=80 ; Cant est max=2880; CS: Cant est min=80 ; Cant est max=480; Cant est a celui mai mare CS=480
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: DROPERIDOLUM SOL. INJ. 2,5 mg/ ml
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: DDROTAVERINUM COMPR40 MG
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: DROTAVERINUM SOL. INJ. 40 mg/2 ml
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: DYDROGESTERONUM COMPR 10 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=40 ; Cant est max=1440; CS: Cant est min=40 ; Cant est max=240 ; Cant est a celui mai mare CS=240 ;
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: ENALAPRILUM COMPR 10 mg
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: ENALAPRILUM SOL. INJ./PERF. 10 mg1,25 mg/ ml
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: ENOXAPARINUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 4000UI(40 mg)/0, 4 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=1500; Cant est max=54000; CS: Cant est min=1500; Cant est max=9000; Cant est a celui mai mare CS=9000;
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: EPHEDRINI HYDROCHLORIDUM SOL. INJ. 50 mg/ ml
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: EPINEPHRINUM 1 mg/ml
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: ERGOMETRINUM SOL INJ 0,2 mg/ ml , 1 ml
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: ERYTHROMYCINUM COMPR 200 mg
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: ESOMEPRAZOLUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 40 mg
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: ETAMSYLATUM SOL INJ 250 mg/2 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=70 ; Cant est max=2520; CS: Cant est min=70; Cant est max=420; Cant est a celui mai mare CS=420;
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: ETOMIDATUM EMULSIE ING 2mg/ml
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: FAMOTIDINUM PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ./PERF. 20 mg
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: FAMOTIDINUM COMPR. FILM. 20 mg
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: FAMOTIDINUM COMPR. FILM. 40 mg
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: FENTANYLUM SOL. INJ 50 micrograme/ m l ,10 ml
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: FERRI CARBOXYMALTOSUM DISPERSIE INJ./PERF. 50 mg/ ml , 10 ml
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: FLUCONAZOLUM CAPS 150 mg
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: FLUCONAZOLUM SOL. PERF. 2 mg/ ml ,100 ml
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: FLUMAZENILUM SOL. INJ. 0,1 mg/ ml
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: FLUOCINOLONI ACETONIDUM UNG 0,25 mg/ g , 20 gr
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: FLUTICASONUM PROPIONAT SUSP. DE INHALAT PRESURIZATAT 50μg/ doza , 120 doze
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: FLUTICASONUM PROPIONAT SUSP. DE INHALAT PRESURIZATAT 125μg/ doza , 60doze
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: FLUTICASONUM PROPIONAT SUSP. DE INHALAT PRIN NEBULIZATOR 0,5 mg/2 ml
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: FOSFOMYCINUM 3G GRANULE
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: FURAZOLIDONUM 100MGCOMPR
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: FUROSEMIDUM COMPR.40 mg
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: FUROSEMIDUM SOL. INJ. 10 mg/ ml , 2ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=2000 ; Cant est max=72000; CS: Cant est min=2000 ; Cant est max=12000 ; Cant est a celui mai mare CS=12000 ;
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: GELOFUSINUM 4 gr/100 ml, 500 ml
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: GENTAMICINUM SOL. INJ. 40 mg/1 ml ,2ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=600; Cant est max=21600; CS: Cant est min=600; Cant est max=3600 Cant est a celui mai mare CS=3600;
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: GLICERINUM SUP 1400 mg COPII
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: GLICERINUM SUP 2100 mg ADULTI
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=12 ; Cant est max=432; CS: Cant est min=12 ; Cant est max=72; Cant est a celui mai mare CS=72;
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: GLUCOSUM SOL PERF 100 mg/ml, 500 ml
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: GLUCOSUM SOL PERF 50 mg/ ml , 250 ml
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: GLUCOSUM SOL PERF 50 mg/ ml , 500 ml
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: GLUCOSUM SOLINJ 3300 mg/10 ml , 10 ml
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: GRANISETRONUM SOL INJ 1mg/ml,3 ml
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: HALOPERIDOLUM PIC. ORALE, SOL. 2 mg/ml,10 ml;
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: HEPARINUM 500UI/G GEL x 40g
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=20 ; Cant est max=720 CS: Cant est min=20; Cant est max=120 ; Cant est a celui mai mare CS=120 ;
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: HEPARINUM SOL. INJ. 5000UI/ ml ,5 ml
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: HEPARINUM SOL. INJ. 5000UI/ ml ,5ML
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: HYDROCORTISONUM PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ./PERF. 100 mg
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: IBUPROFENUM COMPR Film 200 mg
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: IBUPROFENUM SUSP. ORALA 200 mg 100 mg/5 ml ,100 ml
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: IBUTINUM 300mg-cpr.elib.prel.
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: IMIPENEMUM + CILASTATINUM PULB. PT. SOL. PERF. 500 mg/500 mg , 20 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=120 ; Cant est max=4320; CS: Cant est min=120 ; Cant est max=720 ; Cant est a celui mai mare CS=720 ;
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: IMUNOGLOBULINA ANTI-D SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 300micrograme/2ml
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: INDAPAMIDUM COMPR. CU ELIB. PREL. 1.5MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=210 ; Cant est max=7560; CS: Cant est min=210 ; Cant est max=1260 ; Cant est a celui mai mare CS=1260 ;
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: INDOMETACINUM SUPOZ. 50 mg
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: INOSINUM SIROP 50 mg/ml,150 ml
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: INSULINE UMANE SOL. INJ. IN FLACON 100UI/ ml,10 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=15; Cant est max=540; CS: Cant est min=15; Cant est max=90; Cant est a celui mai mare CS=90;
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: IODOPOVIDONUM UNGUENT 100MG/G
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: IOPROMIDUM SOL. INJ.768,86 mg/ ml , 100 ML
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: ITRACONAZOLUM CAPS. 100 mg
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: KALII CHLORIDUM CONC. PT. SOL. PERF. 74,56 mg/ ml , 100 ml
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: KANAMYCINUM UNG. OFT. 10 mg/ g ,6 g
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: KETAMINUM SOL. INJ. 50 mg/ ml ,10 ml
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: KETOPROFENUM SOL. INJ. 100 mg/2 ml
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: KETOTIFENUM COMPR 1 mg
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: KETOTIFENUM SIROP 1 mg/5ml, ,100 ml
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: Lapte formula de inceput ECHIV. MILUMIL 1
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: LERCANIDIPINUM COMP FILM 10 mg
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: LEVOCETIRIZINUM PIC. ORALE, SOL. 5MG/ML
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: LEVOFLOXACINUM COMPR. FILM. 500MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=14; Cant est max=504; CS: Cant est min=14 ; Cant est max=84; Cant est a celui mai mare CS=84;
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: LEVOFLOXACINUM SOL. PERF. 5 mg/ml, 100 ml
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: LIDOCAINUM PT SONDAJ URINAR 5 ML
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: LIDOCAINUM SPRAY, SOL. 4.6 mg/ doza, 50 ml
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: LIDOCAINUM SOL. INJ. 10 mg/ ml
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: LIDOCAINUM SOL. INJ. 20 mg/ ml
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: LINEZOLIDUM SOL. PERF. 2 mg/ ml, 300 ml
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: LOPERAMIDUM CAPS. 2MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=160; Cant est max=5760; CS: Cant est min=160 ; Cant est max=960 ; Cant est a celui mai mare CS=960 ;
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: LORATADINUM SIROP 1 mg/ml
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: LORATADINUM compr 10MG
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: LORAZEPAMUM SOL.INJ. 4 mg/ml
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: LYNESTRENOLUM COMPR.5MG
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: MANNITOLUM 50 MG/ML SOL PERF 250 ML
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: MELOXICAMUM SOL. INJ. 15 mg/1,5 ml
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: MEROPENEMUM PULB. PT. SOL. INJ./PERF. 1000MG, 20 ML
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: METAMIZOLUM NATRICUM 1 g/2 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=2500 ; Cant est max=90000; CS: Cant est min=2500 ; Cant est max=15000 ; Cant est a celui mai mare CS=15000 ;
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: METAMIZOLUM NATRICUM compr 500 mg
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM SUPOZ. 300 mg
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: METHYLDOPUM COMPR 250 mg
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: METHYLPREDNISOLONUM COMPR 16 mg
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: METHYLPREDNISOLONUM PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ./PERF. 500 mg
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: METHYLPREDNISOLONUM PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ./PERF. 125 mg,2 ml
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=80 ; Cant est max=2880; CS: Cant est min=80 ; Cant est max=480 ; Cant est a celui mai mare CS=480 ;
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: METOCLOPRAMIDUM SOL.INJ. 5 mg/ ml, 2 ml
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: METOPROLOLUM COMPR. 50 mg
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: METOPROLOLUM COMPR. CU ELIB. PREL. 100 MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=90 ; Cant est max=3240 CS: Cant est min=90; Cant est max=540 ; Cant est a celui mai mare CS=540;
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: METOPROLOLUM COMPR. CU ELIB. PREL. 50 MG
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: METOPROLOLUM SOL. INJ. I.V/ PERF. 5 mg/5 ml
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: METRONIDAZOLUM 500MG SUP
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: METRONIDAZOLUM SOL. PERF. 5 G/L, 100 ML
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: METRONIDAZOLUM COMPR. 250 mg
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: MIDAZOLAMUM SOL. INJ./PERF. 5 mg/ ml , 10 ml
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: MILRINONUM SOL INJ./PERF. 1MG/ML, 10ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=3; Cant est max=108; CS: Cant est min=3; Cant est max=18 ; Cant est a celui mai mare CS=18
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: MORPHINUM SOL. INJ. 20MG/ML, 1ML
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: MORPHYNUM COMPR FILM 20 MG
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: NALOXONUM SOL INJ./PERF. 0,4 mg/ ml , 1 ml
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=2500; Cant est max=90000; CS: Cant est min=2500; Cant est max=15000; Cant est a celui mai mare CS=15000;
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Titel: NATRII CHLORIDUM 0.9% 1000 ml
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Titel: NATRII CHLORIDUM 0.9% 2000 ml
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Titel: NATRII CHLORIDUM 0.9% 250 ml
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Titel: NATRII CHLORIDUM 0.9% 3000 ml
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=300; Cant est max=10800; CS: Cant est min=300; Cant est max=1800 ; Cant est a celui mai mare CS=1800
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Titel: NATRII CHLORIDUM 0.9% 500 ml
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Titel: NATRII CHLORIDUM CONC. PT. SOL. PERF. 58,5 mg/ ml
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Titel: NATRII HYDROGENI CARBONAS CONC. PT. SOL. PERF. 84 mg/ ml 80 ml
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: NEFOPAMUM 20 mg/2ml
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Titel: NEOSTIGMINI METILSULFAS SOL. INJ. 0.5MG/ML
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: NETILMICINUM SIFI S.P.A. 3MG/ML
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Titel: NIFEDIPINUM COMPR. CU ELIB. PREL. 20 mg
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: NITROGLYCERINUM COMPR. CU ELIB. PREL. 2.6mg
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Titel: NITROGLYCERINUM COMPR. SUBLING. 0,5 mg
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Titel: NITROGLYCERINUM SOL. PERF. 1mg/ml, 10ml
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: NITROGLYCERINUM SPRAY SUBLINGUAL 0,4 mg/ doza
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Titel: NORADRENALINUM CONC. PT. SOL. PERF. 2MG/ML
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: NYSTATINUM COMPR. FILM. 500000UI
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: OCTREOTIDUM SOL INJ./PERF. 0,1 mg/ ml ,1ML
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: OMEPRAZOLUM CAPS. GASTROREZ. 20 mg
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: OMEPRAZOLUM PULB. PT. SOL. PERF. . 40 mg
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: ONDANSETRONUM SOL. INJ. 2 MG/ML,,4 ML
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: OSELTAMIVIRUM CAPS. 30MG
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: OSELTAMIVIRUM CAPS. 75 MG
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: OXYTOCINUM SOL INJ./PERF. 5UI/ ml 1 1 ML
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Titel: PANTOPRAZOLUM PULB. PT. SOL. INJ. 40 mg
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Titel: PARACETAMOLUM COMPR. 500 MG
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Titel: PARACETAMOLUM SOL. PERF. 10 mg/ ml , ,100 ML
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Titel: PARACETAMOLUM SUP. 250MG
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Titel: PARACETAMOLUM SUPOZ 125MG
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Titel: PARACETAMOLUM SUSP. ORALA 24 mg/ml,100 ML
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Titel: PENTOXIFYLLINUM COMPR. CU ELIB. PREL 400 MG
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Titel: PENTOXIFYLLINUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 mg/5 ml , 5ML
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=150; Cant est max=5400; CS: Cant est min=150; Cant est max=900; Cant est a celui mai mare CS=900;
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Titel: PERINDOPRILUM COMPR 10MG
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Titel: PERINDOPRILUM COMPR 5MG
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Titel: PETHIDINUM FIOLA 50MG/ML, 2ML
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Titel: PHENOBARBITALUM COMPR. 100 mg
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=25 ; Cant est max=900; CS: Cant est min=25 ; Cant est max=150 ; Cant est a celui mai mare CS=150 ;
Interne Kennung: 298
Los: LOT-0299
Titel: PHENOBARBITALUM SOL INJ 100 mg/ ml ,2 ml
Interne Kennung: 299
Los: LOT-0300
Titel: PHYTOMENADIONUM SOL. INJ. 10 mg/ml 1 ml
Interne Kennung: 300
Los: LOT-0301
Titel: PIRACETAMUM COMPR 400MG
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0302
Titel: PIRACETAMUM FIOLA 1G/5ml
Interne Kennung: 302
Los: LOT-0303
Titel: POVIDON IODINE Solutie Cutanata 100 mg/ml1 120 ml
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Titel: PREDNISOLONUM UNG 25MG/5MG/GR, 40 gr
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Titel: PREDNISONUM COMPR. 5MG
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Titel: PROBIOTIC CAPS EUBIOTIC/HEPIFLOR/SIMBIFLORA sau ECHIV
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Titel: PROGESTERONUM CAPS. MOI 200MG
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Titel: PROPOFOLUM EMULSIE INJ./PERF.10MG/ML,20 ML
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Titel: PROTAMINI SULFAS SOL INJ./PERF. 10 MG/ML1400 UI ANTI- HEPARINA/ ml ,5ML
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Titel: PYRIDOXINUM COMPR. 250MG
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Titel: PYRIDOXINUM SOL. INJ. 50MG/2ML
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Titel: RACECADOTRILUM CAPS 100 mg
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Titel: RACECADOTRILUM PULBERE ORALA 30 mg ,3 g
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=16 ; Cant est max=576; CS: Cant est min=16 ; Cant est max=96 ; Cant est a celui mai mare CS=96 ;
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Titel: RAMIPRILUM COMPR. 10 MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=280 ; Cant est max=10080; CS: Cant est min=280 ; Cant est max=1680 ; Cant est a celui mai mare CS=1680 ;
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Titel: RAMIPRILUM COMPR. 5MG
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=160 ; Cant est max=5760; CS: Cant est min=160 ; Cant est max=960 ; Cant est a celui mai mare CS=960 ;
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Titel: RETINOLUM PIC. ORALE, SOL. 20 mg/ ml
Interne Kennung: 316
Los: LOT-0317
Titel: RIFAXIMINUM COMPR. FILM. 400 mg
Interne Kennung: 317
Los: LOT-0318
Titel: RIFAMPICINUM CAPS 150 mg
Interne Kennung: 318
Los: LOT-0319
Titel: RILMENIDINUM COMPR 1 MG
Interne Kennung: 319
Los: LOT-0320
Titel: ROCURONIUM BROMIDE SOL INJ 10 mg/ ml , 10 ml
Interne Kennung: 320
Los: LOT-0321
Titel: ROPIVACAINUM SOL INJ 10 mg/ ml ,20 ML
Interne Kennung: 321
Los: LOT-0322
Titel: ROSUVASTATINUM CAPS. /COMPR 10 MG
Interne Kennung: 322
Los: LOT-0323
Titel: ROSUVASTATINUM CAPS. /COMPR 20 MG
Interne Kennung: 323
Los: LOT-0324
Titel: SACCHAROMYCES BOULARDI PLIC 250MG
Interne Kennung: 324
Los: LOT-0325
Titel: SALBUTAMOLUM SOL. DE INHALAT PRIN NEBULIZATOR 5 mg/ ml ,10 ML
Interne Kennung: 325
Los: LOT-0326
Titel: SALBUTAMOLUM SUSP. DE INHALAT PRESURIZATA 100μg/ doza , 200 DOZE
Interne Kennung: 326
Los: LOT-0327
Titel: SER ANTIVIPERINIC SOL INJ 500UA LD50/fiola
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=1 ; Cant est max=36; CS: Cant est min=1 ; Cant est max=6 ; Cant est a celui mai mare CS=6 ;
Interne Kennung: 327
Los: LOT-0328
Titel: SEVOFLURANUM VAPORI DE INHALAT, LICHID 250 ml (379,25 g)
Interne Kennung: 328
Los: LOT-0329
Titel: SILIBINUM COMPR 150 MG
Interne Kennung: 329
Los: LOT-0330
Titel: SIMETICONUM Picaturi orale100MG/ML, 30 ml
Interne Kennung: 330
Los: LOT-0331
Titel: SPIRONOLACTONUM COMPR. 25 MG
Interne Kennung: 331
Los: LOT-0332
Titel: SUFENTANILUM CITRATUM SOL. INJ./PERF.5 micrograme/ ml ,10 ML
Interne Kennung: 332
Los: LOT-0333
Titel: SULFADIAZINA DE ARGINT
Interne Kennung: 333
Los: LOT-0334
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM COMPR 400 mg/80 mg
Interne Kennung: 334
Los: LOT-0335
Titel: SULODEXIDUM SOL. INJ. 600ULS/2 ml
Interne Kennung: 335
Los: LOT-0336
Titel: SUXAMETHONII CHLORIDUM SOL INJ 0,1 g/5 ml
Interne Kennung: 336
Los: LOT-0337
Titel: TETRACYCLINUM UNGUENT 30MG/G,12G
Beschreibung: Frecventa Contractelor Subsecvente = trimestrial sau ori de cate ori este nevoie ; Preturile sunt in Lei fara TVA; AC: Cant est min=6 ; Cant est max=180; CS: Cant est min=6; Cant est max=36 ; Cant est a celui mai mare CS=36 ;
Interne Kennung: 337
Los: LOT-0338
Titel: THEOPHYLLINUM CAPS. CU ELIB. PREL.200 MG
Interne Kennung: 338
Los: LOT-0339
Titel: THIAMINUM SOL. INJ. 100 mg/2 ml
Interne Kennung: 339
Los: LOT-0340
Titel: TOCOFEROLUM CAPS. MOI 400MG
Interne Kennung: 340
Los: LOT-0341
Titel: TRAMADOLUM SOL INJ 100 mg/2 ml
Interne Kennung: 341
Los: LOT-0342
Titel: TRIMEBUTINUM COMPR 100 mg
Interne Kennung: 342
Los: LOT-0343
Titel: TRIMEBUTINUM GRAN. PT. SUSP. ORALA 24 mg/5 ml,125 ml
Interne Kennung: 343
Los: LOT-0344
Titel: TRIMETAZIDINUM COMPR. CU ELIB. MODIF 35 MG
Interne Kennung: 344
Los: LOT-0345
Titel: TROPICAMIDUM PICATURI OFT., SOL. 5 mg/ ml ,10ML
Interne Kennung: 345
Los: LOT-0346
Titel: UNGUENT CU SULF 10%, 70g..
Interne Kennung: 346
Los: LOT-0347
Titel: URAPIDILUM SOL. INJ. 25MG, 5ML
Interne Kennung: 347
Los: LOT-0348
Titel: VACCIN TETANIC ADSORBIT SUSP. INJ. 0,5 ml/ doza
Interne Kennung: 348
Los: LOT-0349
Titel: VANCOMYCINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1000MG, 20ML
Interne Kennung: 349
Los: LOT-0350
Titel: VANCOMYCINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 500MG
Interne Kennung: 350
Los: LOT-0351
Titel: VASOPRESINUM (ARGIPRESINUM) CONC. PT. SOL. PERF40U.I./2 ml
Interne Kennung: 351
Los: LOT-0352
Titel: VINCAMINUM DRAJ. 10MG
Interne Kennung: 352
Los: LOT-0353
Titel: VORICONAZOLUM PULB. PT. SOL. PERF. 200MG
Interne Kennung: 353