See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i przebudowa sieci dla części I-VII
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją poniższych części: 1) Część I: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Estońska Białystok 2) Część II: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Irlandzka Białystok 3) Część III: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Naftowa Białystok 4) Część IV: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej – ul. Zaułek Olsztyński Białystok 5) Część V: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków – ul. Swobodna 6) Część VI: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej w ul. Parkowej w Białymstoku 7) Część VII: Budowa/przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Chmielnej na odcinku od ul. Jagienki do ul. Poleskiej w Białymstoku
Interne Kennung: RZ/RI/DS/53/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45232431 Abwasserpumpstation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Estońska Białystok
Beschreibung: Zakres obejmuje przebudowę przyłączy wodociągowych łącznie z węzłami wodociągowymi do nieruchomości przy ul. Estońskiej 8,10,11,1,2,4,12,14, samego węzła wodomierzowego do budynku przy ul. Estońskiej 6, oraz przebudowę kanalizacji sanitarnej z przyłączami do posesji prywatnych przyłączy do posesji prywatnych przy ul. Estońskiej 4,6,8,12,14,16,18,1,5,7,9,11,13,15 oraz Skandynawskiej 5. zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 718/2022 z dnia 15.12.2022r. DUA-X.6740.1.286.2022, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych ul. Sobieskiego 12, 15-014 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13659 z 17.11.2022r. stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Irlandzka Białystok
Beschreibung: Zakres obejmuje przebudowę przyłączy wodociągowych łącznie z węzłami wodociągowymi do nieruchomości przy ul. Irlandzkiej 1,2,3,4,6,8,9,10, oraz przebudowę kanalizacji sanitarnej na odcinku S-S1-S5 oraz przyłączy do posesji prywatnych przy ul. Irlandzkiej 1,2,3,4,6,9,10,13,14,16 zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 141/2023 z dnia 03.04.2023r. DUA-X.6740.1.50.2023, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych ul. Sobieskiego 12, 15-014 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13671 stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej ul. Naftowa Białystok
Beschreibung: Zakres obejmuje przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej na potrzeby budownictwa jednorodzinnego przy ul. Naftowej i Serwitutowej zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 28/2023 z dnia 17.01.2023r. DUA-X.6740.1310.2022, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych ul. Sobieskiego 12, 15-014 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13666 z dnia 14.12.2022r. stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Budowa i przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej – ul. Zaułek Olsztyński Białystok
Beschreibung: Zakres obejmuje budowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 686/2022 z dnia 25.11.2022r. DUA-X.6740.1.268.2022, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: SANITARNIK Izabela Kozłowska, ul. Magnoliowa 4 lok. 12, 15-669 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13647 z dnia 05.10.2022.r stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków – ul. Swobodna
Beschreibung: Zakres obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 636/2022 z dnia 02.11.2022r. DUA-X.6740.1.242.2022, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: ARKAN Bogusław Kiluk ul. Nowowarszawska 132/57, 15-206 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13646 z dnia 04.10.2022r. stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej w ul. Parkowej w Białymstoku
Beschreibung: Zakres obejmuje przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej (A-B oraz 1-13) wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej (C-O), oraz budowę nowych przyłączy (a-e, K1-K8), zgodnie z pozwoleniem na budowę zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja 593/2018 z dnia 17.07.2018r. DAR-V.6740.1.233.2018, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: PROLUS Piotr Łuszyński, ul. Świerkowa 71, 16-070 Krupniki, uzgodnionej pod numerem 13128 z dnia 17.05.2018r. stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ. Odcinki kanalizacji sanitarnej K1-K8 o statucie przyłącza należy zaślepić przy samej studni, bez prowadzenia ich do granicy drogi. Studnie wykonać z otworem i wyprofilowaną kinetą. Nie należy wykazywać wyjść ze studni w inwentaryzacji geodezynej powykonawczej. Dodatkowo studnia nr 6 zostanie przesunięta[PK1.1] ze względu na wniosek o likwidacji przyłącza do nieruchomości Parkowa 11. Przesunięcie w stronę ul. Podleśnej w miejscu kolejnej studni (studni do demontażu). Do tej studni podłączony jest nowo powstały budynek wielorodzinny (Kamienica Parkowa dz. Nr 2058). W nowej studni należy uwzględnić przyłącze z Kamienicy Parkowej (ul. Parkowa 5). Studnie dopasować do rzędnych wysokościowych.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII: Budowa/przebudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Chmielnej na odcinku od ul. Jagienki do ul. Poleskiej w Białymstoku
Beschreibung: Zakres obejmuje budowę sieci wodociągowej (W1-W16 oraz HP1-HP2) i kanalizacji sanitarnej (S1-S5) wraz z włączeniem i przebudową przyłączy zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja Nr 152/2026 z dnia 21.04.2026r. DAR-III.6740.1.42.2026, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych „INKOM” Sp. Z o.o., ul. Sobieskiego 12, 15-014 Białystok, uzgodnionej pod numerem 13783 z dnia 18.03.2026r., stanowiącą załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VII