2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo (OPL2) Wykaszanie użytków zielonych oraz usuwanie nalotów drzew i krzewów wraz ze zbiorem i wywozem uzyskanej biomasy w Nadleśnictwie Bielsk w Bielsku Podlaskim w roku 2025”
Beschreibung: Usługi polegające na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na nieruchomościach gruntowych będących własnością Skarbu Państwa zarządzanych przez Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim o łącznej powierzchni 4,74 ha, zlokalizowanych: w Leśnictwie Pawły: na działkach 430, 425, 426, 427, położonych w obrębie geodezyjnym Kaniuki: działka 1116/1 w obrębie geodezyjnym Ryboły, Gmina Zabłudów, w Leśnictwie Hołody działka 182/1 w obrębie geodezyjnym Hryniewicze Duże Gminie Bielsk Podlaski, w Leśnictwie Kleszczele działka 3997/3 obrębie geodezyjnym Kleszczele Gmina Miasto Kleszczele, w Leśnictwie Orla: na działkach 474/1, 475/1, 476/1, 477/1 w obrębie geodezyjnym Wólka Wygonowska, gmina Orla . Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Bielsk w Bielsku Podlaskim.
Vorherige Bekanntmachung: 377790-2025
Interne Kennung: SA.270.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138. ust. 1 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykaszanie użytków zielonych oraz usuwaniu nalotów drzew i krzewów wraz ze zbiorem i wywozem uzyskanej biomasy w Nadleśnictwie Bielsk w Bielsku Podlaskim w roku 2025