2. Verfahren
Verfahren
Titel: GŘ OL - Dodávka bot vysokých (VZN)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 2 roků na dodávky bot vysokých a bot vysokých kotníkových pro příslušníky VS ČR.
Vorherige Bekanntmachung: 612505-2023
Interne Kennung: VS-11215-7 /ČJ-2023-800097-VERZAK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 ZZVZ vyhrazuje právo na možnost změny dodavatele během účinnosti RD a navýšení ceny jednotlivých druhů zboží v souvislosti s inflací.