513022-2026 - Ergebnis
Ungarn – Computeranlagen und Zubehör – RRF eszközbeszerzés (4 részben)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RRF eszközbeszerzés (4 részben)
Beschreibung: RRF eszközök beszerzése 4 részben, részletesen lásd a közbeszerzés leírásánál. 1. rész: hangtechnikai eszközök 2. rész: vizuáltechnikai eszközök 3. rész: oktatási segédeszközök 4. rész: IKT eszközök
Vorherige Bekanntmachung: 109838-2026
Interne Kennung: EKR002420572025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: legjobb ár-érték arány
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: hangtechnikai eszközök
Beschreibung: Adásvételi szerződés keretében RRF eszközök beszerzése az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem részére, összesen 150 db eszköz, az eszközök típusa : Asztali kondenzátor mikrofon 2 db Adaptív bluetooth headset 2 db Féloldalas kialakítású headset 10 db Iránymikrofon 1 db Gömb iránykarakterisztikájú mikrofon 6 db Hangstúdió eszköz 2 db hangrögzítő 2 db Szuperkardioid puska mikrofon 4 db fejhallgató 6 db kardioid kondenzátor határfelületi mikrofon​ 4 db kétcsatornás vezetéknélküli mikrofonrendszer 5 db lapos kialakítású csíptetős mikrofon 10 db állvány 4 db súlyzsák 8 db akusztikus panel piramisokkal 50 db Hordozható felvevő 1 db Hordozható felvevő kiegészítő készlet 1 db Szélfogó 1 db kamerás mikrofonszett 1 db bluetotth hangszóró 1 db hangsugárzó mikrofonnal 1 db hangkártya 1 db színpadi zongora 1 db stúdió monitor hangszóró 2 db hangfal 2 db Stúdió mikrofon 1 db Hangszermikrofon 1 db dobmikrofon szett 1 db zongoraállvány 1 db hangszintetizátor tok 1 db hangszintetizátor pedál 1 db aktív zajszűrős mikrofonrendszer 5 db aktív zajszűrős mikrofon 10 db Tour guide rendszer 1 db A nyertes ajánlattevő feladata a termékeket leszállítani, nem képezi a nyertes ajánlattevő feladatát beüzemelés ill. oktatás sem. A részletes feltételeket, a műszaki leírást a közbeszerzési dokumentáció és annak mellékletei (különösen műszaki leírás) tartalmazzák. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának kellően pontos és érthető leírása szükségessé tette, úgy a felhívásban és a dokumentációban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való konkrét hivatkozás, utalás alkalmazása kizárólag a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szabályainak megfelelően „az azzal egyenértékű” teljesítést is elfogadja.
Interne Kennung: EKR002420572025/1
Haupteinstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte
Los: LOT-0002
Titel: vizuáltechnikai eszközök
Beschreibung: Adásvételi szerződés keretében RRF eszközök beszerzése az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem részére, összesen 131 db eszköz, az eszközök típusa: mikroszkóp kamera 1 db VR szemüveg 512GB 5 db VR szemüveg 256GB 2 db fejpánt 7 db multispektrál kamerás drón 1 db drón akkukészlet 3 db drón modul 2 db hőkamerás drón 1 db ipari drón 1 db Digitális tükörreflexes fényképezőgép 1 db full frame objektív 1 db vakuszett 1 db videokamera 1 db háromszekciós gömbfejes állvány 1 db 13" Digitális rajztábla 11 db Hordozható hangrögzítő mikrofonnal 1 db A5 méretű digitális rajztábla 1 db lámpa 3 db lengéscsillapítós állvány 5 db 26" fényformáló 1 db kisméretű fényformáló 2 db Objektívbe épített optikai képstabilizátoros fényképezőgép 2 db egyszerű objektív adapter 2 db Kamera akkumulátor 2 db LED világítókészlet 2 db LED lámpakészlet 2 db Professzionális kamera 1 db kommunikációs objektív adapter 3 db 35mm objektív 1 db 16mm objektív 1 db Kamerastativ szett 1 db Kézi gimbal 1 db 35mm Fotóobjektív 1 db 85mm fotóobjektív 1 db 24-70mm fotóobjektív 2 db Vágópult 1 db Kamera XLR szett 2 db Tükörnélküli kamera 2 db LED stúdiólámpa 2 db Fresnel lencsés fényformáló 2 db C-állvány 2 db videólámpa 3 db 50mm fotóobjektív 2 db HDMI kábel 4 db Felvevőmonitor 2 db Magic Arm kar 3 db Stúdió fejhallgató 1 db Filmes csapó 2 db akkumulátor1 2 db 140Wh akkumulátor 2 db gyorstöltő 2 db Videoállvány 3 db akkumulátor és töltő készlet 3 db Fényképezőgép szett 1 db Hordozható projektor 1 db szélfogó tartozékcsomag 1 db kamera stabilizátor 1 db Konferenciakamera 1 db multimédiás médialejátszó és streaming eszköz 1 db Webkamera 1 db Fényképezőgép váz (professzionális MILC) 1 db Alapzoom objektív (28–70 mm f/2) 1 db Teleobjektív (70–200 mm f/2.8) 1 db Nagylátószögű objektív (16 mm f/2.8) 1 db Pótakkumulátor (LP-E6NH kompatibilis) 2 db Memóriakártya (128 GB SDXC, nagy sebességű) 3 db Rendszervaku szett (AK-R1 fényformálóval) 1 db A nyertes ajánlattevő feladata a termékeket leszállítani, nem képezi a nyertes ajánlattevő feladatát beüzemelés ill. oktatás sem. A részletes feltételeket, a műszaki leírást a közbeszerzési dokumentáció és annak mellékletei (különösen műszaki leírás) tartalmazzák. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának kellően pontos és érthető leírása szükségessé tette, úgy a felhívásban és a dokumentációban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való konkrét hivatkozás, utalás alkalmazása kizárólag a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szabályainak megfelelően „az azzal egyenértékű” teljesítést is elfogadja.
Interne Kennung: EKR002420572025/2
Haupteinstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras
Los: LOT-0003
Titel: oktatási segédeszköz
Beschreibung: Adásvételi szerződés keretében RRF eszközök beszerzése az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem részére, összesen 16 db eszköz, az eszközök típusa: Asztali robotkar 1 db Elektronikai- és kódolási alapkészlet 1 db billentyűzet 5 db egér 5 db Okosotthon fejlesztőkészlet 1 db Robotkar vázszerkezet 1 db Digitális multiméter 1 db PC-alapú oszcilloszkóp 1 db A nyertes ajánlattevő feladata a termékeket leszállítani, nem képezi a nyertes ajánlattevő feladatát beüzemelés ill. oktatás sem. A részletes feltételeket, a műszaki leírást a közbeszerzési dokumentáció és annak mellékletei (különösen műszaki leírás) tartalmazzák. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának kellően pontos és érthető leírása szükségessé tette, úgy a felhívásban és a dokumentációban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való konkrét hivatkozás, utalás alkalmazása kizárólag a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szabályainak megfelelően „az azzal egyenértékű” teljesítést is elfogadja.
Interne Kennung: EKR002420572025/3
Los: LOT-0004
Titel: IKT eszközök
Beschreibung: Adásvételi szerződés keretében RRF eszközök beszerzése az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem részére, összesen 227 db eszköz, az eszközök típusa: Asztali SFF munkaállomás 100 db Laptop 16" 60 db 24" monitor 50 db Szerkesztői munkaállomás (asztali számítógép) 4 db Vágó munkaállomás (nagy teljesítményű asztali számítógép) 4 db Szerkesztői monitor (4K UHD) 4 db Vágói monitor (ultraszéles kijelző) 4 db Laptop 14" 1 db A nyertes ajánlattevő feladata a termékeket leszállítani, nem képezi a nyertes ajánlattevő feladatát beüzemelés ill. oktatás sem. A részletes feltételeket, a műszaki leírást a közbeszerzési dokumentáció és annak mellékletei (különösen műszaki leírás) tartalmazzák. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának kellően pontos és érthető leírása szükségessé tette, úgy a felhívásban és a dokumentációban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való konkrét hivatkozás, utalás alkalmazása kizárólag a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet szabályainak megfelelően „az azzal egyenértékű” teljesítést is elfogadja.
Interne Kennung: EKR002420572025/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte