513044-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych.
Beschreibung1. CARBOPLATINUM 2. CISPLATINUM 3. DOCETAXELUM 4. ETOPOSIDUM 5. FILGRASTIMUM 6. NETUPITANTUM, PALONOSETRONUM HYDROCHL. 7. ONDANSETRONUM 8. PACLITAXELUM 9. PEMETREXEDUM 10. VINORELBINUM 11. ATEZOLIZUMABUM 12. IPILIMUMABUM 13. NIVOLUMABUM 14. PEMBROLIZUMABUM Z FILTREM DO INFUZJI 15. OSIMERTINIBUM 16. CEMIPLIMABUM 17. BUPRENORPHINUM 18. CHLORPROMAZINI HYDROCHLORIDUM 19. FINASTERIDUM 20. VACCINUM HEPATITIDIS A INACTIVATUM ADSORBATUM 21. VACCINUM INFLUENAZAE 22. BICTEGRAVIRUM NATRICUM + EMTRICITABINUM + TENOFOVIRUM ALAFENAMIDUM FUMARAS 23. VALGANCICLOVIRUM 24. CYANOCOBALAMINUM 25. BENZYLPENICILLINUM KALICUM 26. CEFTAZIDIMUM + AVIBACTAMUM 27. KONTRASTY NA BAZIE JOPROMIDU 28. KONTRASTY NA BAZIE JODIKSANOLU I JOHEKSOLU 29. BULEVIRTYDUM 30. IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM HEPATITIDIS B 31. IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM NORMALE 32. IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM RABICUM 33. CODEINI PHOSPHAS HEMIHYDRICUS 34. DARBEPOETINUM ALFA
Interne KennungPN/252/L/20/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCARBOPLATINUM
BeschreibungCARBOPLATINUM
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych w terminie obowiązywania podstawowej umowy. 2.Opcją objęte są : część 1, część 2, część 3, część 4, część 5 poz. 1 i 2, część 6, część 9, część 10, część 11, część 12,część 14, część 21, część 25, część 26, część 27 poz. 5, część 28 poz. 4, część 34. 3.Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji jednokrotnie lub wielokrotnie w całości albo w części, aż do osiągnięcia maksymalnego zakresu opcji określonego w SWZ i umowie, w terminie przewidzianym prawem opcji. 4.Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. 5.W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 6.Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Dostawy realizowane w ramach prawa opcji będą wykonywane na zasadach określonych dla zamówienia podstawowego, z zastosowaniem cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy. 7.Do asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji będą stosowane wszystkie postanowienia umowy, w tym w szczególności postanowienia dotyczące terminu dostawy, reklamacji i terminu ważności. 8.Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 9.Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania z prawa opcji w przypadku, gdy rzeczywiste zużycie produktów leczniczych okaże się wyższe od prognozowanego na etapie przygotowania postępowania i wystąpi potrzeba zwiększenia ilości zamawianych produktów w celu zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. 10.Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o zlecenie realizacji dostaw w ramach prawa opcji ani roszczenie odszkodowawcze z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub w części. 11.Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ oraz w systemowym Formularzu oferty.
LosLOT-0002
TitelCISPLATINUM
BeschreibungCISPLATINUM
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelDOCETAXELUM
BeschreibungDOCETAXELUM
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelETOPOSIDUM
BeschreibungETOPOSIDUM
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelFILGRASTIMUM
BeschreibungFILGRASTIMUM
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelNETUPITANTUM, PALONOSETRONUM HYDROCHL.
BeschreibungNETUPITANTUM, PALONOSETRONUM HYDROCHL.
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelONDANSETRONUM
BeschreibungONDANSETRONUM
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelPACLITAXELUM
BeschreibungPACLITAXELUM
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelPEMETREXEDUM
BeschreibungPEMETREXEDUM
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelVINORELBINUM
BeschreibungVINORELBINUM
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelATEZOLIZUMABUM
BeschreibungATEZOLIZUMABUM
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelIPILIMUMABUM
BeschreibungIPILIMUMABUM
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelNIVOLUMABUM
BeschreibungNIVOLUMABUM
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelPEMBROLIZUMABUM Z FILTREM DO INFUZJI
BeschreibungPEMBROLIZUMABUM Z FILTREM DO INFUZJI
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelOSIMERTINIBUM
BeschreibungOSIMERTINIBUM
Interne KennungCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCEMIPLIMABUM
BeschreibungCEMIPLIMABUM
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelBUPRENORPHINUM
BeschreibungBUPRENORPHINUM
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCHLORPROMAZINI HYDROCHLORIDUM
BeschreibungCHLORPROMAZINI HYDROCHLORIDUM
Interne KennungCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelFINASTERIDUM
BeschreibungFINASTERIDUM
Interne KennungCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelVACCINUM HEPATITIDIS A INACTIVATUM ADSORBATUM
BeschreibungVACCINUM HEPATITIDIS A INACTIVATUM ADSORBATUM
Interne KennungCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelVACCINUM INFLUENAZAE
BeschreibungVACCINUM INFLUENAZAE
Interne KennungCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelBICTEGRAVIRUM NATRICUM + EMTRICITABINUM + TENOFOVIRUM ALAFENAMIDUM FUMARAS
BeschreibungBICTEGRAVIRUM NATRICUM + EMTRICITABINUM + TENOFOVIRUM ALAFENAMIDUM FUMARAS
Interne KennungCzęść nr 22
LosLOT-0023
TitelVALGANCICLOVIRUM
BeschreibungVALGANCICLOVIRUM
Interne KennungCzęść nr 23
LosLOT-0024
TitelCYANOCOBALAMINUM
BeschreibungCYANOCOBALAMINUM
Interne KennungCzęść nr 24
LosLOT-0025
TitelBENZYLPENICILLINUM KALICUM
BeschreibungBENZYLPENICILLINUM KALICUM
Interne KennungCzęść nr 25
LosLOT-0026
TitelCEFTAZIDIMUM + AVIBACTAMUM
BeschreibungCEFTAZIDIMUM + AVIBACTAMUM
Interne KennungCzęść nr 26
LosLOT-0027
TitelKONTRASTY NA BAZIE JOPROMIDU
BeschreibungKONTRASTY NA BAZIE JOPROMIDU
Interne KennungCzęść nr 27
LosLOT-0028
TitelKONTRASTY NA BAZIE JODIKSANOLU I JOHEKSOLU
BeschreibungKONTRASTY NA BAZIE JODIKSANOLU I JOHEKSOLU
Interne KennungCzęść nr 28
LosLOT-0029
TitelBULEVIRTYDUM
BeschreibungBULEVIRTYDUM
Interne KennungCzęść nr 29
LosLOT-0030
TitelIMMUNOGLOBULINUM HUMANUM HEPATITIDIS B
BeschreibungIMMUNOGLOBULINUM HUMANUM HEPATITIDIS B
Interne KennungCzęść nr 30
LosLOT-0031
TitelIMMUNOGLOBULINUM HUMANUM NORMALE
BeschreibungIMMUNOGLOBULINUM HUMANUM NORMALE
Interne KennungCzęść nr 31
LosLOT-0032
TitelIMMUNOGLOBULINUM HUMANUM RABICUM
BeschreibungIMMUNOGLOBULINUM HUMANUM RABICUM
Interne KennungCzęść nr 32
LosLOT-0033
TitelCODEINI PHOSPHAS HEMIHYDRICUS
BeschreibungCODEINI PHOSPHAS HEMIHYDRICUS
Interne KennungCzęść nr 33
LosLOT-0034
TitelDARBEPOETINUM ALFA
BeschreibungDARBEPOETINUM ALFA
Interne KennungCzęść nr 34