513059-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Rasterelektronenmikroskope – UPOL/PřF/KEF - Systém FIB-SEM včetně analytických technik a nanoindentace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUPOL/PřF/KEF - Systém FIB-SEM včetně analytických technik a nanoindentace
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je dodávka mikroskopického systému FIB-SEM (skenovací elektronový mikroskop s iontovým svazkem) s možností depozice nejméně tří materiálů (platina, uhlík, wolfram) a s navazujícími analytickými technikami pro detailní analýzu studovaných materiálů (4DSTEM, EBSD, EDS, Nanoindentace, TOF-SIMS). Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou Zadávací dokumentace. A to zejména Technickou specifikací a závazným Zněním smlouvy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38511100 Rasterelektronenmikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38512100 Ionenmikroskope, 38433000 Spektrometer, 38433100 Massenspektrometer
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungUPOL/PřF/KEF - Systém FIB-SEM včetně analytických technik a nanoindentace