51307-2026 - Planung
Niederlande – Stadtplanung und Landschaftsgestaltung – Gemeente Ermelo Marktconsultatie Integrale Ondersteuning Ruimtelijk Domein
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Ermelo Marktconsultatie Integrale Ondersteuning Ruimtelijk Domein
Beschreibung: De gemeente Ermelo zou graag onderzoek doen naar haalbaarheid, proportionaliteit van een mogelijke toekomstige aanbesteding. Hierbij nodigen wij u uit om deel te nemen aan de marktconsultatie Integrale Ondersteuning Ruimtelijk Domein Dit betreft een integrale uitvraag voor: ● Het procesmatig begeleiden van verzoeken tot afwijking van het omgevingsplan (via wijziging of bopa) van particuliere initiatieven. De begeleiding betreft het gehele traject van principeverzoek tot en met formele procedure (betreft onder andere contacten met initiatiefnemers, interne afstemming, bestuurlijke processen). Het betreft kleinschalige initiatieven, hoofdzakelijk op perceelsniveau. ● Het inhoudelijk beoordelen dan wel laten beoordelen van de kwaliteit van de door de initiatiefnemer aan te leveren stukken (o.a. principeverzoeken, stedenbouwkundige plannen, onderzoeken, wijzigingen omgevingsplan, ruimtelijke onderbouwingen en bopa's). ● Het opstellen van planregels voor het omgevingsplan. ● Uitvoeren digitale taken wijziging omgevingsplan: geometrie, annoteren en publiceren van wijzigingen in het omgevingsplan (STOP/TPOD). ● Mogelijk als aanvullend perceel stedenbouwkundige advies bij particuliere initiatieven en andere ruimtelijke projecten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung