513117-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Izdelava projektne dokumentacije večstanovanjskih objektov Cesta v Lokrovec
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izdelava projektne dokumentacije večstanovanjskih objektov Cesta v Lokrovec
Beschreibung: Predmet naročila je izdelava popolne projektne dokumentacije za načrte s področja arhitekture, gradbeništva, elektrotehnike, strojništva, požarne varnosti, geotehnologije, geodezije, prometnega inženirstva in krajinske arhitekture, elaboratov in izkazov ter sodelovanje v upravnih postopkih in pridobitev potrebnih soglasij, mnenj in dovoljenj ter priprava ustrezne dokumentacije in sodelovanje v postopku trajnostnega certificiranja objekta.
Interne Kennung: 410-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 521737