2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi żywienia pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. ul. Stępińskiej 19/25 w Warszawie, według opisu przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001